به گزارش جویباران، حجت‌الاسلام علی رضایی در همایش میثاق امت با ولایت در شهرستان جویبار با بیان اینکه برخی در دوران پیغمبر و اهل بیت پیمان بستند ولی عمل نکردند و گفت: یکی از رمزهای موفقیت یک امت این است که در کنار امام و ولی خود بایستند و هر زمانی که این اتفاق بیافتد همه عزت را خداوند نصیب آن‌ها می‌کند.

 

وی بااشاره به اینکه عده‌ای به دنبال این بودند که خیلی قبل‌تر ایران را مانند سوریه کنند، افزود: انتخابات سال ۸۸ بهانه‌ای برای براندازی کشور بود که در دوران اصلاحات عده‌ای را برای این امر و آموزش با عنوان جامعه مدنی به خارج اعزام کرده بود.

 

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در نیروی هوافضای سپاه پاسداران در فتنه ۸۸ شُریح قاضی‌هایی داشتیم خاطرنشان کرد: برخی عمامه به سرها بیشتر از سایر افراد به انقلاب اسلامی ضربه می‌زنند.

 

رضایی با بیان اینکه در سال ۸۸ اختلاف بین موسوی و احمدی‌نژاد مطرح نبود بلکه نقشه از خارج بود که دست به براندازی و ریشه انقلاب اسلامی ایران را بزنند.

 

وی افزود: فتنه ۸۸ به فتنه ۷۸ بر می‌گردد زیرا در سال ۷۸ دو حادثه بسته شدن روزنامه سلام و آتش زدن خوابگاه کوی دانشگاه در تهران اتفاق افتاد که چهار روز تهران به آتش کشیدند و رهبری این فتنه را کسانی داشتند که در سال ۸۸ نیز همین فتنه را به‌پا کردند.

 

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در نیروی هوافضای سپاه پاسداران تأکید کرد: به برکت خون شهدا و عاشورای حسینی و بصیرت مردم و هدایت‌های مقام معظم رهبری این فتنه در حماسه باشکوه ۹ دی خنثی شد.

 

رضایی بیان کرد: ما به داشته‌های خود توجه نکردیم که اگر می‌کردیم وضعیت اقتصادی کشور این‌گونه نبود و هنوز عده‌ای دل در گرو آمریکا بسته‌اند.