سه شنبه
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر : 74097
۱۱ دی ۱۳۹۷؛ ساعت ۶:۵۳
0 views

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در نیروی هوافضای سپاه پاسداران:

مأموریت فتنه 78 و 88 براندازی نظام با نقشه بیگانگان و عملگی برخی داخلی‌ها بود

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در نیروی هوافضای سپاه پاسداران اظهار کرد: انتخابات سال 88 بهانه‌ای برای براندازی کشور بود که در آن دوران اصلاحات عده‌ای را برای این امر و آموزش با عنوان جامعه مدنی به خارج اعزام کرده بود.

به گزارش جویباران، حجت‌الاسلام علی رضایی در همایش میثاق امت با ولایت در شهرستان جویبار با بیان اینکه برخی در دوران پیغمبر و اهل بیت پیمان بستند ولی عمل نکردند و گفت: یکی از رمزهای موفقیت یک امت این است که در کنار امام و ولی خود بایستند و هر زمانی که این اتفاق بیافتد همه عزت را خداوند نصیب آن‌ها می‌کند.

 

وی بااشاره به اینکه عده‌ای به دنبال این بودند که خیلی قبل‌تر ایران را مانند سوریه کنند، افزود: انتخابات سال 88 بهانه‌ای برای براندازی کشور بود که در دوران اصلاحات عده‌ای را برای این امر و آموزش با عنوان جامعه مدنی به خارج اعزام کرده بود.

 

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در نیروی هوافضای سپاه پاسداران در فتنه 88 شُریح قاضی‌هایی داشتیم خاطرنشان کرد: برخی عمامه به سرها بیشتر از سایر افراد به انقلاب اسلامی ضربه می‌زنند.

 

رضایی با بیان اینکه در سال 88 اختلاف بین موسوی و احمدی‌نژاد مطرح نبود بلکه نقشه از خارج بود که دست به براندازی و ریشه انقلاب اسلامی ایران را بزنند.

 

وی افزود: فتنه 88 به فتنه 78 بر می‌گردد زیرا در سال 78 دو حادثه بسته شدن روزنامه سلام و آتش زدن خوابگاه کوی دانشگاه در تهران اتفاق افتاد که چهار روز تهران به آتش کشیدند و رهبری این فتنه را کسانی داشتند که در سال 88 نیز همین فتنه را به‌پا کردند.

 

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در نیروی هوافضای سپاه پاسداران تأکید کرد: به برکت خون شهدا و عاشورای حسینی و بصیرت مردم و هدایت‌های مقام معظم رهبری این فتنه در حماسه باشکوه 9 دی خنثی شد.

 

رضایی بیان کرد: ما به داشته‌های خود توجه نکردیم که اگر می‌کردیم وضعیت اقتصادی کشور این‌گونه نبود و هنوز عده‌ای دل در گرو آمریکا بسته‌اند.

 تگ:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار