سه شنبه
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر : 74150
۱۶ دی ۱۳۹۷؛ ساعت ۳:۰۳
0 views

مدیر کل دفتر اموراجتماعی و فرهنگی استانداری مازندران:

جویبار دارای برندهای معتبرکشوری و جهانی است/ جشنواره گل نرگس بهانه ای برای معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های جویبار

مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری مازندران اظهار کرد: شهرستان جویبار دارای برندهای مختلفی در سطح کشوری و جهانی در حوزه‌های متعددی ازجمله کشتی، شیلات، کشاورزی، ماشین آلات کشاورزی و گردشگری است که جشنواره گل نرگس نیز نوید دیگری از توانمندی‌های این شهرستان است.

به گزارش جویباران، عیسی قاسمی طوسی در جلسه هماهنگی برگزاری جشنواره گل نرگس در جویبار گفت: باید برای برون رفت از مشکلات در کشور از دست برنامه‌ها، متعدد برگزار کنیم.

 

وی با بیان اینکه جویبار دارای برندهای متعددی است اظهار کرد: شهرستان جویبار دارای برندهای مختلفی در سطح کشوری و جهانی در حوزه‌های متعددی ازجمله کشتی، شیلات، کشاورزی، ماشین آلات کشاورزی و گردشگری است که جشنواره گل نرگس نیز نوید دیگری از توانمندی‌های این شهرستان است.

 

مدیرکل دفتر اجتماعی استانداری افزود: همه باید کمک کنیم این جشنواره به صورت قوی برگزار شود و استانداری نیز حمایت خود را از این برنامه اعلام می‌کند.

 

طوسی برگزاری جشنواره گل نرگس را بهانه‌ای برای توسعه این منطقه  دانست و گفت: برگزاری جشنواره گل نرگس زنجیره‌ای را شکل می‌دهد تا سایر ظرفیت‌ها و استعدادهای این شهرستان شناسایی و موجب توسعه اقتصادی این منطقه خواهد شد.

 

عزت‌الله ذبیحی مدیرعامل جمعیت اندیشه ورزی جویبار در این جلسه با تشکر از فرماندار جویبار در برگزاری جشنواره گل نرگس گفت: مردم جویبار اکثراً کشاورز هستند و این جمعیت با  پرهیز از هرگونه ملاحظات سیاسی ایده برگزاری این جشنواره را به فرماندار پرتلاش شهرستان جویبار پیشنهاد داد که مورد استقبال قرار گرفت که از تلاش و همت فرماندار جویبار تشکر و قدردانی می‌کنیم.

 

وی افزود: این جمعیت دارایی ۱۰ محور اجرایی است که اولین کمیته آن کشاورزی بود که متشکل از افراد نخبه و تحصیلکردگان این شهرستان در بخش کشاورزی هستند.

 

دکتر شعبانعلی دهپور دبیر کمیته علمی جشنواره گل نرگس اظهار کرد: شهرستان جویبار دارای زمین‌های جلگه‌ای و بسیار مطلوبی برای کشاورزی است که قابلیت کشت انواع محصولات دارد.

 

وی با بیان اینکه این جشنواره می‌تواند معضل بیکاری را کاهش دهد گفت: بیکاری و به صرفه نبودن کشاورزی یکی از مشکلات پیش‌روی جوانان است که در کنار این جشنواره با برپایی نمایشگاه دست آوردها و کارگاه‌های آموزشی می‌تواند حلقه اتصال جوانان و اشتغال را فراهم شود.تگ:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار