سه شنبه
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر : 74156
۲۲ دی ۱۳۹۷؛ ساعت ۶:۱۴
0 views

درخواست شهردار کوهی‌خیل مبنی بر استیفای حقوق شهرداری‌ها از سوی نمایندگان مجلس+ سند

با ارائه لایحه بودجه دولت به مجلس شورای اسلامی، شهردار کوهی‌خیل با ارسال نامه‌ای به نمایندگان حوزه انتخابیه، ادیانی و رضیان خواستار استیفای حقوق شهرداری ها در لایحه بودجه سال 1398 شد.

به گزارش جویباران،علی اصغرقاسمی طی گفت‌وگویی دلیل خود برای ارسال این نامه را اینطور بیان کرد: در شرایطی که شهرداری‌ها به دلیل کاهش درآمدهای خود در ارائه خدمات به شهروندان دچار چالش شده‌اند، دولت با تنظیم سلیقه‌ای لایحه بودجه سال 1398 که در عین حال بخشی از آن خلاف قانون مصوب مجلس شورای اسلامی است، حقوق مسلم شهرداری‌ها را نادیده گرفته است و سهم شهرداری‌ها که در قوانین مصوب مستتر است را پرداخت نمی‌کند.

 

وی در خصوص محتوای این نامه هم گفت: در این نامه از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه خواهش نموده‌ام با درایت و تلاش خود ضمن جلوگیری از تجاوز دولت به حقوق شهرداری‌ها، حق شهرداری‌ها را در لایحه بودجه سال 98 استیفا نمایند تا شهرداری‌ها در ارائه خدمات مناسب و در خور شأن شهروندان بتوانند رضایت نسبی مردم را فراهم آورند.

 

شهردار کوهی‌خیل در پایان ابراز امیدواری کرد با اقدام مشابه از طرف سایر شهرداران استان، حقوق از دست رفته شهرداری‌ها دوباره به مالکین اصلی آن یعنی شهروندان برگردد.تگ:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار