سه شنبه
۴ تیر ۱۳۹۸
کد خبر : 74264
۲۸ دی ۱۳۹۷؛ ساعت ۲:۲۳
0 views

امام‌جمعه جویبار:

در برجام دل بستن به اروپا یک امید واهی است / پشت بلندگوی حقوق بشر آمریکایی، جنایت کارترین افراد هستند

امام‌جمعه شهرستان جویبار گفت: بارها رهبر معظم انقلاب به لبخند شیطانی آمریکا توصیه کرد ولی مسئولین ما هنوز دل به این برجام و اروپا بسته‌اند در حالی که دل بستن به اروپا یک امید واهی است.

به گزارش جویباران، آیت الله محمدتقی نادعلیزاده در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان جویبار اظهار کرد: هر جا فتنه و جنگی در جهان رخ می‌دهد یک سر آن به آمریکا بر می‌گردد و به‌صورت یک ام الفساد درآمده است.

 

وی به بازداشت خبرنگار شبک پرس تی وی اشاره و عنوان کرد: خبرنگار تازه مسلمان شده این شبکه که برای عیادت برادر بیمار خود به آمریکا سفر کرد به جرم کار درایران و حمایت از مدافعان حرم وی را بازداشت می‌کنند و او را مورد بی‌احترامی و شکنجه قرار می‌دهند.

 

امام‌جمعه جویبار خاطرنشان کرد: آمریکا فقط یک بلندگوی حقوق بشر است درحالی که پشت این بلندگو جنایت کارترین و نقض کننده‌ترین افراد به این حقوق قرار دارند.

 

نادعلیزاده با اشاره به بدعهدی آمریکا و خروج آن از برجام اشاره کرد و گفت: آمریکا از ابتدا با مکر و شیطنت بر روی میز مذاکره نشست و بارها رهبر معظم انقلاب به لبخند شیطانی آمریکا توصیه کرد ولی مسئولین ما هنوز دل به این برجام و اروپا بسته‌اند در حالی که دل بستن به اروپا یک امید واهی است.

 

وی افزود: باید به داشته‌ها و توانایی‌های داخلی امید داشته باشیم.تگ:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار