یکشنبه
۲۶ خرداد ۱۳۹۸
کد خبر : 74320
۵ بهمن ۱۳۹۷؛ ساعت ۴:۱۵
0 views

امام‌جمعه جویبار:

قهرمانی و پهلوانی دوبال افتخارآفرینی و محبوبیت ورزشکاران است

امام‌جمعه شهرستان جویبار بااشاره به اقدام ارزشمند حسن یزدانی قهرمان المپیک در اقامه نماز در مسابقات کشتی اظهار کرد: قهرمانی و پهلوانی دوبال افتخارآفرینی و محبوبیت ورزشکاران است و به جوانانی که در کنار قهرمانی، پهلوانی دارند به آن‌ها می‌بالیم و افتخار می‌کنیم.

به گزارش جویباران، آیت‌الله محمدتقی نادعلیزاده در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهرستان جویبار بااشاره به اقدام ارزشمند حسن یزدانی قهرمان المپیک در اقامه نماز در مسابقات کشتی گفت: این حرکت زیبا و ارزشمند از صدها حرکت فرهنگی دیگر تأثیرگذارتر است و در سطح جهان به اشتراک گذاشته خواهد شد.

 

وی قهرمانی و پهلوانی را دوبال افتخارآفرینی و محبوبیت ورزشکاران دانست و افزود: به جوانانی که در کنار قهرمانی، پهلوانی دارند به آن‌ها می‌بالیم و افتخار می‌کنیم.

 

امام‌جمعه جویبار خاطرنشان کرد: کسانی که قهرمانی و پهلوانی را درکنار هم دارند بهترین الگو برای جوانان کشورمان هستند.

نادعلیزاده به حوادث ششم بهمن سال‌ ۶۰ در شهرستان آمل اشاره کرد و گفت: توطئه دشمنان انقلاب اسلامی با حضور مردم غیور شهر آمل شکست خورد و مردم در هزار سنگر برای مقابله با ضد انقلاب مبارزه و مقاومت کردند.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری که تأکید کرده‌اند پیش‌بینی‌های آمریکا هیچ وقت درست نبوده و این به خاطر عدم شناخت از مردم ایران است اظهار کرد: در چهلمین سالگرد انقلاب با حضور پرشور مردم در ۲۲ بهمن بار دیگر مشت محکمی بر دهان آمریکا و نظام سلطه خواهیم زد.

گفتنی است نمازجمعه این هفته شهرستان جویبار با حسن یزدانی قهرمان المپیک و جهان برگزار و در پایان از وی به پاس حرکت ارزشمند در اقامه نماز در مسابقات کشتی آسیایی ۲۰۱۸ اندونزی تجلیل شد.

 تگ:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار