به گزارش جویباران، آیت‌الله محمدتقی نادعلیزاده در خطبه های نمازجمعه این هفته شهرستان جویبار با اشاره به ۱۲ بهمن و ورود امام خمینی(ره) به کشور گفت: امام خمینی(ره) همچون یاقوتی بود و به گفته همه بزرگان همه خوبی‌ها در امام(ره) متجلی بود.

 

وی افزود: ازجمله ویژگی‌های امام خمینی(ره) مردمی بودن، اخلاق و فقهات، شجاعت، جهاد، مبارزه، تقوا و ولایت پذیری بود.

 

امام‌جمعه جویبار با بیان اینکه خواسته تمام ائمه‌اطهار و فقها تشکیل حکومت اسلامی بود اظهار کرد: امام خمینی(ره) توانست خواسته تمام انبیا، ائمه‌اطهار و فقهای بزرگ را که تشکیل حکومت اسلامی بود محقق کند.

نادعلیزاده خاطرنشان کرد: امام (ره) با کمک مردم بدون سلاح با تمام ابرقدرت‌ها جنگید و رژیم طاغوت را سرنگون کرد و امروز وظیفه همه ما ولایت پذیری از رهبر معظم انقلاب و حفظ انسجام، وحدت و یکپارچگی است.

 

وی بر بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی تأکید کرد و ادامه داد: دستاوردهای چهل ساله انقلاب توسط دستگاه‌ها منعکس شود تا مردم در جریان کارهای انجام شده قرار گیرند.

 

امام‌جمعه جویبار به اقدام اخیر اتحادیه اروپا اشاره و عنوان کرد: مطالبات مردم از برجام بیش از اقدامات اخیر اروپا است و امید بستن به کشورهای اروپایی برای ما هیچ ارزشی ندارد و اگر بخواهیم این انقلاب استمرار داشته باشد باید به توانمندی و استعدادهای خود اعتماد و تکیه کنیم.