سه شنبه
۴ تیر ۱۳۹۸
کد خبر : 74471
۱۳ بهمن ۱۳۹۷؛ ساعت ۷:۰۸
0 views

معاون متوسطه آموزش و پرورش مازندران:

مازندران رتبه اول سلول‌های بنیادی را در کشور دارد/ ۳۲ درصد مدارس استان مازندران فرسوده و تخریبی است

معاون متوسطه آموزش و پرورش مازندران اعلام کرد: استان مازندران جز 4 استان برتر در حوزه آموزش و پرورش کشور است و در بحث سلول‌های بنیادی رتبه برتر را در کشور داراست.

به گزارش جویباران، اسفندیار نظری در مراسم زنگ انقلاب و در افتتاح مدرسه حضرت معصومه(س) شهرستان جویبار گفت: امروز در جهان جمهوری اسلامی ایران را در حوزه‌های مختلف علمی و نظامی به‌عنوان یک قدرت بزرگ می‌شناسند.

 

وی بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران به‌عنوان یک الگو و سرمشق برای دیگر انقلاب‌های آزادی و عدالت‌خواه جهان تبدیل شده است که با هم‌دلی و وحدت و در افق ۱۴۰۴، ایران در  حوزه‌های سرمایه اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و علمی جزو قدرت‌های برتر منطقه و جهان خواهد بود.

 

معاون متوسطه آموزش و پرورش مازندران اظهار کرد: استان مازندران جز ۴ استان برتر در حوزه آموزش و پرورش کشور است به‌طوری که در سال گذشته ۵۰ درصد شرکت کنندگان المپیاد ریاضی از استان مازندران بودند.

 

نظری افزود: استان مازندران در بحث سلول‌های بنیادی رتبه برتر را در کشور داراست و همچنین در آمار شرکت کنندگان کنکور سراسری رتبه سوم را درکشور به خود اختصاص داده است.

 

وی با بیان اینکه ۴۰ درصد مدارس استان توسط خیرین ساخته شده است گفت: ۳۲ درصد مدارس استان مازندران فرسوده و تخریبی است یعنی مدارسی که بیش از ۳۰ سال قدمت داشته باشند جز مدارس فرسوده حساب می‌شوند.

 

گفتنی است مدرسه حضرت معصومه(س)  با زیربنای ۲۳۰۰مترمربع دارای ۱۲ کلاس و با اعتباری به ارزش یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان احداث شده است.

 تگ:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار