به گزارش جویباران، سید علی اسد در نشست با خبرنگاران با بیان اینکه دهه‌فجر فرصت مناسبی برای بیان دستاوردهای نظام است گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز دستاوردهای بسیار زیادی در حوزه‌های مختلف در کشور با توجه سیاست‌های خصمانه آمریکا در طول این سال‌ها داشته‌ایم که دهه فجر فرصت مناسبی بیان آن‌ها است.

وی افزود: انقلاب اسلامی با رهبری حکیمانه و هوشمندانه امام خمینی(ره) و حضور مردم دلیر و شجاع کشور رژیم طاغوت را سرنگون کرد و یک نظام متشکل از جمهوریت و اسلامیت را حیات بخشید.

فرماندار جویبار حفظ وحدت و همدلی را تضمن‌کننده حرکت رو به جلو کشور دانست و اظهار کرد: با داشتن وحدت، انسجام و همدلی می‌توان کارهای بزرگی در کشور انجام داد.

اسد به برنامه‌های دهه فجر در شهرستان جویبار اشاره و عنوان کرد: در ایام‌الله دهه‌فجر ۲۳ پروژه به ارزش ۱۶ میلیارد تومان به بهره‌برداری خواهد رسید و ۵ پروژه با اعتبار ۲۳ میلیارد تومان کلنگ‌زنی خواهد شد.

وی بیان کرد: کلنگ‌زنی دو آبندان جدید در روستاهای ایزدخیل و رنگریزمحله، افتتاح راه آسفالت ۲/۵ کیلومتری کردکلا به دریا، افتتاح بلوار آیت‌الله‌فقیه، کلنگ‌زنی عملیات اجرایی ورودی وخروجی شهر جویبار به طول یک هزارو ۶۵۰ متر، افتتاح مزار و استانه شهدای سروکلا، کلنگ‌زنی دو طرح پرورش ماهیان خاویاری، بهره‌برداری از خانه دو معلول و افتتاح ۹ پروژه در دهیاری‌ها، افتتاح مدرسه حضرت معصومه(س)، بهره‌برداری از گلخانه مسقف یک هزار متری و… ازجمله طرح‌های عمرانی و خدماتی شهرستان جویبار در این دهه هستند.