به گزارش جویباران، آیت‌الله نادعلی‌زاده در خطبه های نمازجمعه این هفته شهرستان جویبار با چهل سالگی نماد تکامل و کامل شدن است گفت: انقلاب اسلامی ایران در چهلمین سال خود قرار دارد و برخلاف یاوه گویی‌های دشمنان هم‌چنان با عزت و اقتدار مسیر خود را ادامه می‌دهد.

 

وی بااشاره به اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن متفاوتی خواهیم داشت اظهار کرد: امسال در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی قرار داریم و این جشن ۴۰ سالگی، راهپیمایی ۲۲ بهمن را باشکوه‌تر و حماسی‌تر خواهد کرد.

 

امام جمعه جویبار افزود: امسال نیز هم‌چون سال های گذشته شعار ” مرگ برآمریکا و مرگ براسرائیل” فریاد خواهیم زد زیرا در قرآن کریم آمده است که باید در برابر استکبار و ظالم ایستادگی و مبارزه کنیم.

 

نادعلیزاده همچنین به بسته جدید اروپایی‌ها اشاره و عنوان کرد: اروپایی‌ها بعد از ۹ ماه از بسته حمایتی با قید شرط و شروطی برای ایران رونمایی کردند که یک تحقیر برای کشورمان به حساب می‌آید.

 

وی خاطرنشان کرد: اروپا و آمریکا امروز از توانمندی موشکی جمهوری اسلامی ایران می‌ترسد و می‌خواهد این حق مسلم دفاع و برقراری امنیت را از ما بگیرد ولی ما برای حفظ امنیت نظام جمهوری اسلامی و ساخت موشک از هیچ کشوری اجازه نمی‌گیریم.

 

امام‌جمعه جویبار بیان کرد: نباید دل را غرب به شرق ببندیم بلکه باید بر روی استعدادهای داخلی تکیه کنیم و تا زمانی که این مردم و توانمندی‌های داخلی وجود این انقلاب استمرار خواهد داشت.

 

نادعلیزاده با بیان اینکه اروپا و آمریکا در برجام نه به عنوان یک دوست بلکه دشمن با ما بودند تصریح کرد: جهان غرب نه بر اساس قانون بلکه با زر و زور حرکت می‌کند و هرکجا منفعتی باشد بدون توجه به هیچ قانون و چارچوبی به دنبال اهداف خود هستند.

 

وی افزود: در حوادث ونزوئلا نیز آمریکا دلش برای مردم این کشور نمی‌سوزد بلکه به دنبال نفت ونزوئلا است.

 

امام‌جمعه جویبار به برخی اظهارات در مورد حجاب اشاره و تأکید کرد: حجاب مسئله‌ای مردمی نیست و ما در یک حکومت اسلامی زندگی می‌کنیم نه در یک حکومت دموکرات یا سکولار؛ فلذا حجاب اجباری است.

 

نادعلیزاده با بیان اینکه باید فضای مجازی کنترل شود اظهار کرد: بسیاری از فسادهای اخلاقی و سبب بسیاری طلاق‌ها در کشور فضای مجازی است زیرا هنوز فرهنگ استفاده از آن را به مردم یاد ندادند.