سه شنبه
۴ تیر ۱۳۹۸
کد خبر : 74712
۲۱ بهمن ۱۳۹۷؛ ساعت ۲:۳۰
0 views

فرمانده سپاه کربلای مازندران عنوان کرد

اجرای ۱۶۰۰ پروژه توسط سپاه کربلای مازندران پس از دهه فجر

فرمانده سپاه کربلای مازندران گفت: پس از دهه فجر ۱۶۰۰پروژه را در حوزه و عرصه‌های مختلف آغاز و در زمان‌بندی شش ماهه تحویل خواهیم داد.

به گزارش جویباران، سردار محمدحسین بابایی در مراسم افتتاح پروژه ها در شهرستان جویبار اظهار کرد: نتیجه چهل سال ایستادگی، مقاومت و خنثی کردن فتنه‌های خارجی و داخلی در جمهوری اسلامی ایران این شد که در همه حوزه‌های مختلف علمی، صنعتی، دفاعی و … ایران جز بهترین‌های دنیا شناخته شد.

وی افزود: دشمنان در آستانه چهل سالگی تمام تلاش خود را برای تخریب چهره انقلاب اسلامی کردند ولی هم‌چون سیاست‌های قبلی به شکست انجامید و امروز ملت ما به ایرانی و اسلامی بودن خود افتخار می‌کند.

 

فرمانده سپاه کربلا مازندران خاطرنشان کرد: متأسفانه برخی از مسئولین داخلی بدون توجه به منویات مقام معظم رهبری؛ هم‌نوا با دشمنان به دنبال ضربه زدن به انقلاب اسلامی هستند.

 

سردار بابایی تصریح کرد: راه برون رفت از مشکلات تقوا و اطاعت از ولایت فقیه است.

 

وی با بیان اینکه خدمت به مردم از مهم‌ترین وظایف است و امروز در عرصه جهاد اقتصادی و محرومیت زدایی اقدامات خوبی انجام شد گفت: پس از دهه فجر ۱۶۰۰پروژه را در حوزه محرومیت‌زدایی، آموزش درعرصه‌های مختلف، ساخت خانه محرومان، کمک به تولید شروع می‌کنیم و در در زمان‌بندی شش ماهه تحویل داده می‌شود.تگ:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار