به گزارش جویباران، آیت‌الله علی معلمی در یادواره ۲۱ شهید نیروی انتظامی شهرستان جویبار گفت: نیروی انتظامی و در کل نیروهای مسلح از نهادهایی هستند که هر فرد در زندگی اجتماعی خود به آن‌ها برای تأمین امنیت نیازمنداست.

 

وی با بیان اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال با افزایش ۲۰ درصدی حضور مردم همراه بود اظهار کرد: استکبار پس از مشاهده راهپیمایی ۲۲ بهمن مردم ایران، به دنبال انتقام از مردم و تضعیف انقلاب اسلامی بود و با حمایت از گروه‌های تروریستی در مرزهای ایران، حادثه تروریستی که موجب شهادت پاسداران انقلاب اسلامی در استان سیستان و بلوچستان رقم زد ولی این حوادث ملت و نظام جمهوری اسلامی ایران را نه تنها نمی‌هراساند بلکه مصمم و استوارتر از گذشته برای مبارزه با مستکبران دنیا می‌کند.

 

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد: ناامن کردن کشور از راهبردهای امروز دشمنان است در حالی که باید بداند نیروی انتظامی با هوشیاری و مراقبت دائمی حوادث و پلیدی‌ها را رصد می‌کند و تعارفی با کسی ندارد و قاطعانه برخورد می‌کند.

 

آیت‌الله معلمی خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی برای آحاد جامعه مانند دیوار محکمی است که مردم در سایه امنیت این دیوار هستند.

 

وی به اصرار برخی از مسئولین بر تصویب پالرمو انتقاد کرد و گفت: رئیس جمهور محترم از وضعیت جنگی حرف می‌زند و همچنین اصرار دارد که لایحه پالرمو تصویب شود در حالی که این قانون یعنی دست ذلت به سوی دشمن دراز کردن است.

 

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: در مقابله با دشمن، دولت باید نیروهای مسلح را تقویت و حمایت کند نه اینکه بودجه آن را کاهش دهد.