سه شنبه
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر : 74884
۱۰ اسفند ۱۳۹۷؛ ساعت ۱:۵۸
0 views

امام‌‌‌جمعه جویبار:

ناامنی و بدبختی ارمغان ورود آمریکا در هر کشوری است/ خانواده‌های نیازمند را شریک شادی‌هایمان کنیم

امام‌جمعه شهرستان جویبار تأکید کرد: متأسفانه آمریکا وارد هر کشوری که شد بدبختی، فلاکت و ناامنی را به ارمغان آورد که امروز مردم عراق و افغانستان خود شاهد و ناظر این ورود نحس هستند.

به گزارش جویباران، آیت‌الله محمدتقی نادعلیزاده در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان جویبار با اشاره به نزدیک شده به آخر سال و خریدهای نوروزی گفت: با کمی صرفه‌جویی و مدیریت در هرینه ها می توان دل بسیاری از خانواده‌های نیازمند را شاد کرد و آنان شریک خوشحالی خودمان کنیم.

 

وی افزود: در این حرکت خداپسندانه کسبه‌های بازار می‌توانند با کاهش سود خود در اجناس نسبت به خانواده‌های نیازمند لذت خریدهای نوروزی و سال جدید را به این خانواده‌ها هدیه دهند.

 

امام‌جمعه جویبار همچنین خاطرنشان کرد: نهادها و مراکز خدماتی در شهرستان به خانواده‌ها و افراد نیازمند کمک کنند و خدمات خود را مانند آب، برق، گاز و… قطع نکنند.

 

نادعلیزاده با اشاره به پیام مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب اظهار کرد: باید بر روی تک تک جملات و نصایح رهبری کار شود و در تحقق آن‌ها نهایت اهتمام را داشته باشیم.

وی با بیان اینکه امنیت یکی از مهم‌ترین شاخص یک کشور است گفت: متأسفانه آمریکا وارد هر کشوری که شد بدبختی، فلاکت و ناامنی را به ارمغان آورد که امروز مردم عراق و افغانستان خود شاهد و ناظر این ورود نحس هستند.تگ:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار