سه شنبه
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر : 74886
۱۱ اسفند ۱۳۹۷؛ ساعت ۱۲:۵۲
0 views

فرماندار جویبار:

چالش‌های فرهنگی و زیرساختی دو عامل کاهش ازدواج در کشور/ مهارت‌آموزی راهکار برون رفت جوانان از معضل بیکاری است

فرماندار شهرستان جویبار بیان کرد: در مسئله ازدواج با دو مشکل فرهنگی و زیرساختی مواجه هستیم که باید بسیاری از باورها و سنت‌های اشتباه و موانع ورود جوانان به زندگی مشترک برطرف شود.

به گزارش جویباران، سیدعلی اسد در جلسه ساماندهی امور جوانان با محوریت ازدواج و مسکن گفت: در مسئله ازدواج با دو مشکل فرهنگی و زیرساختی مواجه هستیم.

 

وی افزود: در بخش فرهنگی باید بسیاری از باورها و سنت‌های اشتباه را از مسئله ازدواج حذف کنیم که نیازمند همکاری رسانه ها، سمن‌ها و امامان جماعت هستیم.

 

فرماندار جویبار تصریح کرد: در بخش زیرساختی نیز مشکلات مسکن، کار و تهیه جهزیه است که باید در حوزه مسکن حمایت‌های دولتی و همچنین از خیرین استفاده کنیم و در حوزه اشتغال نیز باید کسب مهارت را به جوانان آموزش دهیم و در حوزه تهیه جهزیه با فرهنگ‌سازی درست و تهیه اقلام ضروری، این مشکلات را برطرف کنیم.

 

اسد با اشاره به اینکه مهارت‌آموزی راهکار برون رفت جوانان از معضل بیکاری است گفت: با گسترش رشته‌های فنی و حرفه‌ای و هنرستان‌ها و آموزش مهارت به دانش‌آموزان دیگر با چالش بیکاری به وسعت امروز مواجه نخواهیم بود.

 

وی با بیان اینکه باید جوانان در جامعه دیده شوند اظهار کرد: باید به جوانان فرصت حضور در موقعیت‌های مختلف داده شود و آن‌ها نیز استعداد و توانمندی‌های خود را به منصه ظهور برسانند.

 

 تگ:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار