به گزارش جویباران،  حجت‌الاسلام قنبرعلی بهرامی در مراسم اختتامیه جشنواره قرآنی با بیان اینکه امور قرآنی در بین مسئولین جویباری غریب واقع شده است، گفت: شهرستان جویبار دارای ظرفیت و استعدادهای بی‌نظیری در بخش قرآنی است که متأسفانه به دلیل کمبود اعتبارات و کم‌مهری مسئولین غریب واقع شده است.

 

وی خاطرنشان کرد: در تلاطم فرهنگی و بی‌اخلاقی که تمام دنیا را از جمله کشور ما را نیز در برگرفته، تنها راه نجات از این وضعیت آشنایی با قرآن و مفاهیم آن است.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی جویبار در پایان ضمن تقدیر از مجمع خیرین قرآنی گفت: مشکلات زیادی پیش روی مربیان، مسئولین مؤسسات و خانه‌های قرآنی وجود دارد ولی آنان در این راه الهی ثابت قدم هستند.

 

سرهنگ مهرداد بابایی فرمانده سپاه ناحیه جویبار در این مراسم ضمن تقدیر از برگزاری جشنواره قرآنی در این شهرستان اظهار کرد: باید در زمینه تدبر در قرآن نیز فعالیت بیشتری شود تا بتوانیم فهم و درک درستی از مفاهیم و دستورات قرآنی داشته باشیم.

 

وی با بیان اینکه بسیاری از مشکلات ما ناشی از عدم درک مفاهیم قرآنی است گفت: مشکلات بسیاری امروز گریبانگیر جامعه شده است که نشأت گرفته از دوری از قرآن و مفاهیم آن است.