به گزارش جویباران،  خسرو طالبی معاون فرماندار شهرستان جویبار در جلسه ستاد تنظیم بازار این شهرستان با بیان اینکه تمام تلاش ما تأمین کالاهای اساسی مردم است گفت: با توجه به شرایط سخت اقتصادی که در آن حضور داریم باید وظایف سازمانی خود را به نحو احسن انجام داده و با هماهنگی، هم‌پوشانی و هم فکری دستگاه‌ها مشکلات مردم را به حداقل برسانیم.

 

وی تدبیر در کارها را راه‌گشای مشکلات دانست و افزود: نظارت امر مهم و مقدسی است که هرچه دقیق‌تر و اصولی‌ترین و کارشناسی‌تر باشد مردم اعتماد بیشتری به ما خواهند کرد و همراه خواهند بود.

 

معاون فرماندار جویبار با بیان اینکه اعتمادبخشی و برقراری عدالت مهم‌ترین اولویت کار مدیران باشد اظهار کرد: همه باید در انجام وظایف به صورت شفاف و روشن و قانونی کارها را انجام دهند که در این صورت بسیاری از مشکلات در جامعه حل خواهد شد.

عبدالله رحیمی معاون جهاد کشاورزی جویبار در این جلسه با بیان اینکه روند دریافت سهمیه مرغ و گوشت در شهرستان جویبار سیر صعودی دارد گفت: از اول مهرماه تاکنون ۶۳ تن مرغ گرم، ۲۴ تن گوشت گوساله منجمد، ۱۲۶۱ کیلوگرم گوشت گوسفندی گرم، ۱۴۵۰کیلوگرم گوشت گوسفندی منجمد و ۲۷ تن شکر در شهرستان جویبار توزیع شده است.

 

وی افزود: امروز ۵ تن مرغ گرم نیز با نرخ ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان در جویبار توزیع خواهد شد.