چهارشنبه
۱ خرداد ۱۳۹۸
کد خبر : 74976
۱۸ اسفند ۱۳۹۷؛ ساعت ۱:۵۶
0 views

در جلسه ستاد تنظیم بازار جویبار مطرح شد

اعتمادبخشی و برقراری عدالت مهم‌ترین اولویت کار مدیران/ توزیع ۸۹ تن مرغ و گوشت قرمز در جویبار طی شش ماه دوم امسال

معاون جهاد کشاورزی شهرستان جویبار اعلام کرد: از اول مهرماه تاکنون 63 تن مرغ گرم، 24 تن گوشت گوساله منجمد، 1261 کیلوگرم گوشت گوسفندی گرم، 1450کیلوگرم گوشت گوسفندی منجمد در شهرستان جویبار توزیع شده است.

به گزارش جویباران،  خسرو طالبی معاون فرماندار شهرستان جویبار در جلسه ستاد تنظیم بازار این شهرستان با بیان اینکه تمام تلاش ما تأمین کالاهای اساسی مردم است گفت: با توجه به شرایط سخت اقتصادی که در آن حضور داریم باید وظایف سازمانی خود را به نحو احسن انجام داده و با هماهنگی، هم‌پوشانی و هم فکری دستگاه‌ها مشکلات مردم را به حداقل برسانیم.

 

وی تدبیر در کارها را راه‌گشای مشکلات دانست و افزود: نظارت امر مهم و مقدسی است که هرچه دقیق‌تر و اصولی‌ترین و کارشناسی‌تر باشد مردم اعتماد بیشتری به ما خواهند کرد و همراه خواهند بود.

 

معاون فرماندار جویبار با بیان اینکه اعتمادبخشی و برقراری عدالت مهم‌ترین اولویت کار مدیران باشد اظهار کرد: همه باید در انجام وظایف به صورت شفاف و روشن و قانونی کارها را انجام دهند که در این صورت بسیاری از مشکلات در جامعه حل خواهد شد.

عبدالله رحیمی معاون جهاد کشاورزی جویبار در این جلسه با بیان اینکه روند دریافت سهمیه مرغ و گوشت در شهرستان جویبار سیر صعودی دارد گفت: از اول مهرماه تاکنون ۶۳ تن مرغ گرم، ۲۴ تن گوشت گوساله منجمد، ۱۲۶۱ کیلوگرم گوشت گوسفندی گرم، ۱۴۵۰کیلوگرم گوشت گوسفندی منجمد و ۲۷ تن شکر در شهرستان جویبار توزیع شده است.

 

وی افزود: امروز ۵ تن مرغ گرم نیز با نرخ ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان در جویبار توزیع خواهد شد.

 تگ:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار