به گزارش جویباران، کوثر علیزاده سیدزین العابدینی طی گفت‌وگویی با بیان اینکه مؤسسه آبشار عاطفه‌ها تنها مؤسسه مردم‌نهاد ملی که با هدف فقرزدایی و کمک به جامعه محرومان آغاز به کار کرده است، اظهار کرد: اکنون بیش از ۳۰۰ خانواده مهرجو تحت پوشش این مؤسسه خیریه هستند.

 

وی بااشاره به اینکه مهم‌ترین بحث دنیای امروز و چالش‏‌های پیش‌رو در بین جوانان تشکیل خانواده است گفت: به‌مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه الزهرا(س) جشن ازدواج آسان برای ۲۰ زوج نیازمند جویباری برگزار می شود.

 

مسئول آبشار عاطفه‌های جویبار بیان کرد: این جشن با هدف شروع زندگی آسان و بدون تجملات زائد است که سبک ازدواج حضرت زهرا(سلام‌الله علیها) و امیرمومنان علی(علیه‌السلام) درس بزرگی برای جوانان امروز است.

 

علیزاده بااشاره به اینکه جهیزیه نوعروسان این جشن توسط خیرین این مؤسسه تهیه خواهد شد اظهار کرد: جهزیه این ۲۰ زوج را قصد داریم با کمک خیرین تهیه کنیم و از تمام خیرین محترم خواهشمندیم در این امر مقدس ما را یاری کنند.

 

وی همچنین به فرارسیدن سال جدید اشاره و خاطرنشان کرد: در آستانه سال نو بسته پوشاک و سبدغذایی از سوی خیرین تهیه و به تمام خانواده‌های تحت پوشش مؤسسه خیریه آبشار عاطفه‌های جویبار اهدا  خواهد شد.

مسئول آبشار عاطفه‌های جویبار بابیان اینکه دو هزار خَیِر جویباری با مؤسسه آبشار عاطفه‌ها همکاری دارند گفت: پرداخت وام اشتغال ، اعزام مهرجویان به کربلای معلا و مشهد مقدس، برپایی سفره ایتام، ترمیم و بازسازی منازل مهرجویان و تهیه جهیزیه عروس بخشی از خدمات آبشار عاطفه‌های جویبار است که با همراهی دو هزار خَیِر جویباری تاکنون عملی شده است.