به گزارش جویباران، اقدام حماقت‌گونه ترامپ و کابینه‌اش در روزهای اخیر که منجر به قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در لیست سازمان‌های تروریستی شد موجی از واکنش‌های منفی داخلی و خارجی را به همراه داشت به طوری که حتی برخی عناصر ضد انقلاب این اقدام ترامپ را نسنجیده و پرهزینه برای دولت آمریکا دانسته‌اند.

 

در داخل کشور نیز این اقدام رژیم آمریکا نه تنها خللی ایجاد نکرد بلکه وحدت و انسجام کم‌نظیری را در بین مردم و مسئولان با طیف‌های سیاسی مختلف ایجاد کرد. مسئولان شهرستان جویبار نیز پس از حماقت ترامپ و همچنین به مناسبت سالروز ولادت امام حسین(ع) و حضرت ابوالفضل(ع)  ضمن حضور و دیدار با فرمانده سپاه پاسداران شهرستان، این سیاست را محکوم و حمایت قاطع و کامل خود را از این نهاد انقلابی اعلام کردند.

 

همه ما امروز مکلف به حمایت از این نهاد انقلابی هستیم

سید علی اسد فرماندار شهرستان جویبار در این دیدار ضمن تبریک روز پاسدار به سبز پوشان سپاه این ناحیه و محکوم کردن سیاست دولت آمریکا علیه سپاه گفت: سپاه پاسداران  حافظ انقلاب اسلامی است و همه ما مکلف به حمایت از این نهاد انقلابی هستیم.

 

وی تأکید کرد: سپاه برای حفظ امنیت ملت و کشور بهترین انسان‌ها و سرداران خود را تقدیم این انقلاب کرد، تا ما لحظه‌ای احساس ناامنی نکنیم و امروز وظیفه ما است که این حمایت و پشتیبانی را از این نهاد انقلابی داشته باشیم.

 

فرماندار جویبار با اشاره به فرمایشات امام‌خمینی(ره) در مورد آمریکا گفت: همانطور که بنیانگذار انقلاب اسلامی فرمودند آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند و تاریخ روزی این حماقت‌های ترامپ و رؤسای جمهوری قبلی ایالات متحده آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران را خواهد نوشت.

 

سپاه نور چشم ملت است

آیت‌الله محمدتقی نادعلیزاده امام جمعه شهرستان جویبار اظهار کرد: همه مسئولین نظام این اقدام احمقانه ترامپ علیه این نهاد انقلابی، اسلامی، یاری‌رسان و زحمتکش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی محکوم می‌کنند و ارزشی برای یاوه‌گویی‌های این رئیس جمهور دیوانه قائل نیست.

 

وی سپاه را نور چشم ملت دانست و افزود: امروز سپاه در عرصه محرومیت‌زدایی و خدمت‌رسانی به مردم پیشتاز است و کمتر نهاد نظامی در خارج از کشور می‌بینید که این‌گونه در کنار مردم باشد.

 

پشتوانه این انقلاب و سپاه پاسداران ملت ایران هستند

حجت‌الاسلام قنبرعلی بهرامی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان جویبار و جانباز دوران دفاع مقدس در این دیدار این اقدام آمریکا را از سر عجز و ناتوانی این دولت دانست و بیان کرد: دولت آمریکا امروز در منطقه خاورمیانه با شکست بزرگی روبروست زیرا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تمام نقشه‌ها و خباثت‌های این رژیم را در منطقه خنثی کرده است.

 

وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران در طول این ۴۰ سال با شدیدترین تحریم‌ها و سیاست‌های خصمانه آمریکا روبرو بوده است و ترسی از این مزخرفات ترامپ ندارد زیرا پشتوانه این انقلاب و سپاه پاسداران ملت ایران هستند و تا وقتی مردم حضور دارند آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

 

آمریکا هیچ وقت نمی‌تواند اقتدار و جایگاه نهاد انقلابی سپاه پاسداران را خدشه‌دار کند

علی یاری شهردار شهر جویبار هم در این دیدار با فرمانده سپاه شهرستان ضمن محکوم کردن تروریستی خواندن سپاه از سوی آمریکا گفت: سپاه بدنه اصلی نظام است و آمریکا هیچ وقت نمی‌تواند اقتدار و جایگاه نهاد انقلابی سپاه پاسداران را خدشه‌دار کند.

 

وی افزود: قطعاً ترامپ و همدستانش از سرعصبانیت و شکست ممتد در خاورمیانه دست به این اقدام ابلهانه زدند و در طول این چهل سال گذشته با این دست از اقدامات هرگز نتوانستند در اراده آهنین این ملت بزرگ، خللی وارد کنند.

 

 

حرکت احمقانه ترامپ، سپاه پاسداران را قوی‌تر و ملت ایران را منسجم‌تر و یک‌دل می‌کند

محمد فقیه رئیس شورای شهر جویبار نیز در این دیدار ضمن تبریک ولادت امام حسین(ع) و روز پاسدار و همچنین مکومیت اقدام خصمانه آمریکا خیانتکار گفت: ایران اسلامی امنیت امروز خود را مدیون سپاه پاسداران است و از آن جایی که آمریکا از قدرت و توانمندی سپاه با خبر بوده به دنبال تضعیف این نهاد تراز انقلاب است.

 

وی تأکید کرد: این حرکت احمقانه نه تنها منجر به تضعیف سپاه پاسداران نمی‌شود بلکه او را قوی‌تر و ملت ایران منسجم‌تر می‌کند.

 

رئیس شورای شهر جویبار بیان کرد: سپاه فقط یک نهاد نظامی نیست بلکه امروز در کنار مردم در حال کمک‌رسانی و محرومیت‌زدایی است.

 

کار ترامپ، عامل وحدت و انسجام بیشتر در درون کشور شد

علی اصغر قاسمی شهردار شهر کوهی خیل با محکومیت اقدام خصمانه آمریکا علیه سپاه اظهار کرد: آمریکا دچار اشتباه بزرگ محساباتی شده است زیرا  اصل اساسی نظام را نشانه گرفته و سپاه یکی از ارکان اساسی نظام جمهوری اسلامی ایران است که موجب وحدت و انسجام بیشتر در درون نظام می شود.

 

وی افزود: در روزهای اخیر و بعد از تصمیم بی اساس و اشتباه ترامپ، در کشور شاهد یک انسجام و وحدت بی نظیری بوده ایم.

 

شهردار کوهی خیل تأکید کرد: امروز همه ما در کنار سپاه هستیم و اجازه نمی دهیم خدشه ای به جایگاه و اقتدار سپاه وارد شود.