به گزارش جویباران، آیت‌الله محمدتقی نادعلیزاده در خطبه‌های این هفته شهرستان جویبار با بیان اینکه هنوز مشکلات فراوانی از سیل در شهرستان باقی مانده است گفت: مسئولین باید با جدیت بیشتری پیگیر مشکلات آسیب دیدگان سیل باشند.

 

وی با محکومیت اقدام دولت آمریکا علیه سپاه پاسداران اظهار کرد: آمریکا باید با این اقدام ابلهانه به فکر عبور از تنگه هرمز و عواقب پس از آن باشد.

 

امام‌جمعه جویبار خاطرنشان کرد: حتی کشورهای دوست آمریکا نیز این اقدام احمقانه ترامپ علیه سپاه را محکوم کردند و حاضر نیستند از این تصمیم آمریکا تبعیت کنند.

 

نادعلیزاده علت این اقدام دولت آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را خنثی کردن تمام توطئه‌های این کشور توسط سپاه دانست و افزود: این سپاه پاسداران بود که تروریست‌ها را از کشورهای عراق، سوریه و لبنان شکست داد و سرمایگذاری کلان آمریکا و متحدانش را با خاک یکسان کرد.

 

وی با بیان اینکه همه ما سپاهی هستیم گفت: همانطور که سپاه در طول این ۴۰ سال از کشور و ملت ایران با جان و دل حمایت کرد امروز نیز نوبت ملت و مسئولین کشور است که از این نهاد مقدس حمایت کنند.

 

امام‌جمعه جویبار بیان کرد: امروز سپاه در کنار مردم در مناطق سیل‌زده در حال کمک به آنان است و این اقدام نسنجیده و اشتباه آمریکا عزت و محبوبیت سپاه را بیش از پیش کرده است.

 

نادعلیزاده سپاه را نور چشم ملت دانست و افزود: امروز سپاه در عرصه محرومیت‌زدایی و خدمت‌رسانی به مردم پیشتاز است و کمتر نهاد نظامی در خارج از کشور می‌بینید که این‌گونه در کنار مردم باشد.