به گزارش جویباران، آیت‌الله محمدتقی نادعلیزاده در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهرستان جویبار با اشاره به فرارسیدن سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سپاه پاسداران میراث ماندگار حضرت امام خمینی(ع) امروز خار چشم دشمنان اسلام شده است.

 

وی افزود: همه مسئولین نظام اقدام احمقانه ترامپ علیه این نهاد انقلابی، اسلامی، یاری‌رسان و زحمتکش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم می‌کنند و ارزشی برای یاوه‌گویی‌های این رئیس جمهور دیوانه قائل نیست.

 

امام‌جمعه جویبار تأکید کرد: سپاه پاسداران ارتباط تنگانگی با این نظام دارد و نظام بدون سپاه پاسداران معنایی ندارد.

 

نادعلیزاده همچنین با تبریک نیمه شعبان و روز سربازان گمنام امام زمان (عج) گفت: امنیتی که امروز در کشور ما حاکم است، مدیون چشمان همیشه بیدار و تیز بین سربازان گمنام امام زمان(عج) است.

 

وی به سیل همدلی مردم در استان‌های سیل‌زده اشاره و عنوان کرد: امروز صدها روحانی، نیروهای بسیجی و جهادگر در کنار نیروهای مسلح و هلال‌احمر به یاری مردم آسیب دیده از سیل آمدند.

 

امام‌جمعه جویبار با اشاره به خباثت آمریکا در ممانعت از ارسال کمک‌های صلیب سرخ به ایران گفت: باز هم چهره شیطانی و خبیث آمریکا در سیل ایران آشکار شد و نگذاشت کمک‌های بشردوستانه مردم جهان و صلیب سرخ وارد ایران شود.