به گزارش جویباران، در رقابت‌های بین‌المللی کشتی جام قهرمانان ترکیه در وزن ۷۰ کیلوگرم محمدصادق فیروزپور در دور بیلال آکبی از ترکیه را با نتیجه ۷ بر ۶ مغلوب کرد.

 

وی در در دوم با نتیجه ۱۰ بر صفر آتای مامعلی از قرقیزستان را شکست داد و در دور سوم نیز با نتیجه ۱۰ بر صفر از پیش رو برداشت و راهی دیدار فینال شد.

 

فیروزپور در دیدار فینال با نتیجه ۴ بر ۲ از سد حریف آذربایجانی گذشت و به مدال طلا دست یافت.

 

در وزن ۵۷ کیلوگرم نیز عرفان جعفریان دیگر کشتی‌گیر جویباری عضو تیم ملی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم مقابل حریف ترکیه ای با نتیجه ۱۲ بر ۲ پیروز شد اما در کشتی سوم مقابل حریف خود شکست خورد و به دیدار رده‌بندی رفت.

 

جعفریان در این دیدار با نتیجه ۷ بر ۳ از سد حریف ترکیه‌ای گذشت و به مدال برنز رسید.

 

در وزن ۹۷ کیلوگرم علیرضا رکابی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه ۱۰ بر صفر کشتی گیر جمهوری آذربایجان را از پیش رو برداشت وی در دور سوم نیز با نتیجه ۱۰ بر صفر از سد نماینده گرجستان گذشت و در دیدار نیمه نهایی نیز با نتیجه ۴ بر یک حریف ترک خود را مغلوب کرد و راهی دیدار فینال شد. رکابی در دیدار پایانی مقابل حریف ترک خود با نتیجه ۱۵ بر ۱۵ مغلوب شد. با توجه به ناداوری های صورت گرفته در این دیدار و اعتراض مربیان، داوران رکابی را دیسکالیفه کردند.

 

در پایان تیم ملی کشتی آزاد جوانان با کسب ۳ مدال طلا و ۴ مدال برنز و کسب عنوان سوم به کار خود در رقابت‌های بین‌المللی کشتی جام قهرمانان ترکیه پایان داد.