یکشنبه
۵ خرداد ۱۳۹۸
کد خبر : 75513
۶ اردیبهشت ۱۳۹۸؛ ساعت ۴:۱۷
0 views

امام‌جمعه موقت جویبار:

به صفر رساندن صادرات نفت ایران خسارت جبران ناپذیری برای برخی کشورها دارد

امام‌جمعه موقت جویبار اظهار کرد: تهدید آمریکا مبنی بر صفر رساندن صادرات نفت ایران را بی‌پایه و اساس است زیرا بسیاری کشورها مخالف این سیاست یک‌طرفه هستند و نیازمندی فراوانی به نفت ایران دارند و وارد نکردن نفت ایران برای آن‌ها میلیاردها دلار خسارت به بار می‌آورد.

به گزارش جویباران، حجت‌الاسلام حسین ذبیحی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان جویبار با بیان اینکه با هر بارش باران راه ارتباطی مردم ۱۵ روستای جویبار قطع می‌شود گفت: پل سیکاپل روستای درویش محمدشاه پس از هر بارش مسدود می‌شود و مردم ۱۵ روستا مجبورند برای دسترسی به شهر مسافت زیادی را طی کنند که از مسئولین شهرستان می‌خواهیم تلاش بیشتری برای ساخت پل جدید کنند.

 

وی همچنین به روز ملی خلیج فارس اشاره و عنوان کرد: دشمنان با هر حربه‌ای به دنبال تغییر نام خلیج فارس و به خلیج عرب هستند اما باید بدانند این دریا همیشه به نام خلیج فارس بوده، هست و خواهد بود.

 

امام‌جمعه موقت با تبریک فرارسیدن روز معلم بیان کرد: شهید مطهری خدمت ارزنده‌ای به جامعه علمی و دینی کشور کرد و هر کسی کتاب‌های شهید مطهری را عمیقاً خوانده باشد با اسلام راستین و ناب محمدی آشنا خواهد شد.

 

حجت‌الاسلام ذبیحی بر برنقش تولید و کارگر در مقابله بر تحریم‌های ظالمانه تأکید کرد و گفت: اگر امروز بخواهیم در برابر تحریم‌های اقتصادی و خصمانه دشمنان مصون بمانیم باید به تولید و نیروی کار بومی توجه بیشتری کنیم.

وی تهدید آمریکا مبنی بر صفر رساندن صادرات نفت ایران را بی پایه و اساس دانست و افزود: بسیاری کشورها مخالف این سیاست یک طرفه هستند و نیازمندی فراوانی به نفت ایران دارند و وارد نکردن نفت ایران برای آنها میلیاردها دلار خسارت به بار می‌آورد.تگ:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار