به گزارش جویباران، عبدالله رضیان در جلسه شورای اداری شهرستان جویبار با بیان اینکه مخالف افزایش قیمت بنزین هستم گفت: برخی از مسئولین دولت از تعطیلی مجلس سوءاستفاده کردند و به دنبال افزایش قیمت بنزنین بودند ولی یقیناً آحاد مجلس شورای اسلامی مخالف این افزایش قیمت هستند.

 

وی افزود: قطعاً مجلس با طرح دو فوریتی جلوی این افزایش قیمت را خواهد گرفت زیرا در شرایط کنونی و افزایش لجام گسیخته قیمت‌ها نباید به مردم شریف ایران بیش از این فشار وارد شود.

نماینده مجلس شورای اسلامی همچنین به سوءاستفاده برخی در فضای مجازی برای اخلال در بازار اشاره و عنوان کرد: شیطنت‌هایی در فضای مجازی برای اخلال در بازار وجود دارد که باید با اخلالگران برخورد قضایی شود.

 

رضیان بر تعلل پیمانکار جاده قائمشهر به جویبار تأکید کرد و افزود: با توجه به اینکه حدود یک ماه از انتخاب پیمانکار و تحویل قیر به او می‌گذرد ولی هنوز اقدامی صورت نگرفته و این پیمانکار غیربومی هر روز بهانه‌ای برای انجام ندادن پروژه بیان می‌کند به‌طوری که این جاده موجب شرمندگی ما در برابر مردم شده است.

 

سیدعلی ادیانی نماینده مردم جویبار، سیمرغ، قائمشهر، سوادکوه و سوادکوه شمالی در مجلس شورای اسلامی من هم مخالف افزایش قیمت بنزین در شرایط کنونی هستم گفت: افزایش قیمت بنزین در صورتی امکان‌پذیر است که دولت قیمت سایر کالاها را به گذشته برگرداند ولی در شرایط کنونی مخالف افزایش قیمت هستم.

 

وی افزود: با اینکه عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی هستم ولی در جریان این تصمیم دولت نبودم و به دولت اجازه نمی‌دهیم که بدون اجازه مجلس دست به افزایش قیمت‌ها بزند.