یکشنبه
۵ خرداد ۱۳۹۸
کد خبر : 75621
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸؛ ساعت ۳:۵۴
0 views

فرماندار جویبار:

خروج جویبار از بن‌بست اقتصادی با معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها

فرماندار شهرستان جویبار گفت: شهرستان جویبار با توجه به ظرفیت‌ها و پتانسیل‌هایی که دارد و معرفی درست و هنرمندانه آن می‌تواند از بن‌بست اقتصادی خارج شود و در صدر اخبار و مقصد سرمایه‌گذاران و گردشگران باشد.

به گزارش جویباران، سیدعلی اسد در جلسه شورای اداری شهرستان جویبار با بیان اینکه همه ما موظف به تحقق شعار سال از سوی مقام معظم رهبری است اظهار کرد: دشمن با توطئه اقتصادی به دنبال فشار بر ایران است ولی ما باید وابستگی خود را از نفت پایان دهیم به دنبال تقویت تولید ملی باشیم.

 

وی با اشاره به اینکه خروج جویبار از بن‌بست اقتصادی با شناسایی و معرفی ظرفیت‌ها امکان‌پذیر است گفت: شهرستان جویبار با توجه به ظرفیت‌ها و پتانسیل هایی که دارد و معرفی درست و هنرمندانه آن می‌تواند از بن‌بست اقتصادی خارجی شود و در صدر اخبار و مقصد سرمایه‌گذاران و گردشگران باشد.

 

حجت الاسلام حسین ذبیحی امام جمعه موقت جویبار با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان اظهار کرد: باید در ماه مبارک رمضان باید فضای جامعه را رمضانی کنیم.

 

وی تأکید کرد: مدیران در مساجد و نمازهای جماعت شرکت کنند تا مردم، مدیران را در کنار خود ببینند و این فاصله از بین رفته و اعتماد مردم و نظام تقویت شود.

 

 تگ:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار