یکشنبه
۵ خرداد ۱۳۹۸
کد خبر : 75670
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸؛ ساعت ۳:۳۶
0 views

امام‌جمعه جویبار:

اروپا در حال بازی دادن ایران در برجام است/ مسئولین به جد پیگیر رفع مشکل قطعی آب در شهر کوهی‌خیل باشند

امام‌جمعه شهرستان جویبار خاطرنشان کرد: اروپایی‌ها غلام حلقه به گوش آمریکا هستند و در قضیه برجام در حال بازی دادن و معطل کردن ایران هستند

به گزارش جویباران، آیت‌الله محمدتقی نادعلیزاده در خطبه‌های این هفته شهرستان جویبار با بیان اینکه با روزه‌خواران در ملأعام باید برخورد قانونی شود اظهار کرد: در ماه مبارک رمضان قانون باید رعایت و محترم شمرده شود و با روزه‌خواری به هردلیلی در ملأعام باید برخورد قانونی شود.

 

وی به قطعی چند روزه آب در شهر کوهی‌خیل اشاره و تأکید کرد: قطعی آب در شهر کوهی‌خیل، آن هم در ماه مبارک رمضان که نیاز بیشتری به آب وجود دارد قابل قبول نیست و مسئولین باید هرچه زودتر این مشکل را حل کنند.

 

امام‌جمعه جویبار بر بدعهدی اروپا و آمریکایی‌ها  در برجام تأکید کرد و گفت: با خروج آمریکا از برجام و نقض حقوق ایران در این توافق، اروپا در این مدت طولانی هیچ اقدام عملی و مثبتی در این مسیر انجام نداد و فقط حرف زد.

 

نادعلیزاده با بیان اینکه اروپا در حال بازی دادن ایران در برجام است تصریح کرد: اروپایی‌ها غلام حلقه به گوش آمریکا هستند و در قضیه برجام در حال بازی دادن و معطل کردن ایران هستند و راهپیمایی سراسری امروز ملت ایران پس از اقامه نماز برای اعلام محکومیت اقدامات آمریکا علیه ایران و حمایت از مسئولین کشور بخاطر تصمیمات انقلابی است.

وی افزود: نباید منتظر کمک دیگران باشیم بلکه باید به نیرو و توان داخلی کشور تکیه کنیم.

 تگ:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار