یکشنبه
۵ خرداد ۱۳۹۸
کد خبر : 75722
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸؛ ساعت ۱:۰۵
0 views

فرمانده سپاه شهرستان جویبار :

بسیج در این ۴۰ سال در دفاع از انقلاب و ولایت پیش قدم بود/ بسیج به خوبی توانسته دکترین دفاع موزاییکی را اجرایی کند

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان جویبار بیان کرد: بسیج در طول این چهل سال ثابت کرد در دفاع از انقلاب و ولایت پیش قدم بود و به خوبی در برابر تهاجم نظامی و هجوم فرهنگی و توطئه های سیاسی علیه انقلاب اسلامی درخشید.

به گزارش جویباران، سرهنگ مهرداد بابایی در جمع بسیجیان شهرستان جویبار با اشاره به اینکه ماه رمضان، ماه قرآن است گفت: رمضان از بهترین ماه‌های سال است و خداوند امتیازات فراوانی برای آن قائل شده است که در هیچ یک از ماه‌های دیگر به چشم نمی‌خورد.

 

وی بیان کرد: بسیج در طول این چهل سال ثابت کرد در دفاع از انقلاب و ولایت پیش قدم بود و به خوبی در برابر تهاجم نظامی و هجوم فرهنگی و توطئه های سیاسی علیه انقلاب اسلامی درخشید.

 

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج جویبار افزود: در برابر حوادث و بزنگاه های مختلف به داد انقلاب رسید و همواره به گوش فرمان امامین انقلاب اسلامی بودند.

 

بابایی تأکید کرد: بسیج در سنگری در حال خدمت است که نوعی عبادت محسوب می‌شود و باید دراین راه دائم الوضو باشد.

 

وی با بیان اینکه دشمنان کینه بسیج را در سینه دارند گفت: هر زمانی که دشمنان در سیاستی یا رویدادی شکست می‌خورند؛ همیشه اولین کسی که مورد انتقاد قرار می‌دهند بسیج و بسیجیان هستند.

 

بابایی خاطرنشان کرد: بسیج توانسته دکترین دفاع موزاییکی را به خوبی اجرایی کند در دفاع موزاییکی نیروی انسانی در وهله اول و تجهیزات در وهله دوم حائز اهمیت بوده و هر استان و منطقه می‌تواند نیرو و امکانات لازم را برای دفاع فوری داشته باشد.

 

 تگ:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار