یکشنبه
۵ خرداد ۱۳۹۸
کد خبر : 75727
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸؛ ساعت ۳:۱۹
0 views

امام جمعه جویبار:

هیچ عاقلی بر روی نقاط قوت و قدرت کشورش مذاکره نمی‌کنند/ مذاکره با آمریکا به معنای تحقیر ملت ایران است

امام‌جمعه شهرستان جویبار گفت: هیچ عاقلی بر روی نقاط قوت و قدرت کشورش مذاکره نمی‌کنند و ملت و کشورش را در برابر آمریکایی که هیچ تعهد و پایبندی به قراردادهای بین‌المللی ندارد تحقیر نمی‌کند.

به گزارش جویباران، آیت‌الله محمدتقی نادعلیزاده در خطبه‌های این هفته شهرستان جویبار با اشاره به تحریم‌های اقتصادی آمریکا علیه ایران اظهار کرد: چنین تحریم‌هایی از ۴۰ سال پیش آغاز شده و تاکنون نیز ادامه دارد و ملت بزرگ ایران نیز از این دسیسه‌ها هراسی ندارند زیرا ما فرزندان شِعْب ابی‌طالب هستیم.

 

وی به موضوع مذاکره با آمریکا اشاره و عنوان کرد: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمود مذاکره با آمریکا یک سم است زیرا از بین بردن نقاط قوت کشور از شروط مذاکره با آمریکا است.

 

امام‌جمعه جویبار خاطرنشان کرد: هیچ عاقلی بر روی نقاط قوت و قدرت کشورش مذاکره نمی‌کنند و ملت و کشورش را در برابر آمریکایی که هیچ تعهد و پایبندی به قراردادهای بین‌المللی ندارد تحقیر نمی‌کند.

 

نادعلیزاده با بیان اینکه اروپا نمی‌تواند برجام را احیا کند گفت: اروپا به تنهایی نمی‌تواند برجام را حفظ کند زیرا وابسته سیاسی و اقتصادی آمریکا است.

 

وی به کشورهای اروپایی و آمریکا توصیه کرد که ملت ایران را از فشارها و تحریم‌های سیاسی و اقتصادی نترساند زیرا جمهوری اسلامی ایران مردمی دارد که الگوی آنان امام‌حسین(ع) است و در کنار رهبر و ولی فقیه خود را آخرین نفس ایستاده و مقاومت می‌کنند.تگ:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار