یکشنبه
۲۶ خرداد ۱۳۹۸
کد خبر : 75734
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸؛ ساعت ۴:۱۰
0 views

مدیرکل تعاون، کار و رفاه مازندران:

خبر خوش برای اشتغال روستایی مازندران/ اعتبار ۹۰۰ میلیارد تومان برای اشتغال روستایی استان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه استان مازندران از اختصاص 900 میلیارد تومان تسهیلات برای ایجاد اشتغال روستایی در استان مازندران در سال جاری خبر داد.

به گزارش جویباران، کامران اصغری در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان جویبار گفت: جویبار از جمله شهرستان‌هایی است که نرخ بیکاری در آن پایین و نرخ مشارکت بسیار بالایی دارد.

 

وی وضعیت جذب تسهیلات رونق تولید و اشتغال در جویبار را مطلوب اعلام کرد و افزود: بسیاری از شهرستان‌ها بیش از ۱۰۰درصد توانستند نسبت به سهمیه خود تسهیلات را جذب کند.

 

مدیرکل تعاون، کار و رفاه مازندران تصریح کرد: سیاست این کار به اینگونه بود که این تسهیلات با اجازه رهبر معظم انقلاب برای ایجاد اشتغال در کشور از صندوق توسعه ملی پرداخت شده است تا ضمن رونق تولید میزان اشتغال در کشور را افزایش دهیم.

 

اصغری با بیان اینکه تحقق تعهد کارفرمایان پس از دریافت تسهیلات باید رصد شود گفت: دستگاه‌های اجرایی متولی اشتغال باید نسبت به رصد اشتغال برنامه‌ریزی داشته باشد.

 

وی همچنین به خبر خوش در بخش اشتغال روستایی اشاره و عنوان کرد: ۹۰۰ میلیارد تومان برای ایجاد اشتغال روستایی برای استان مازندران امسال اختصاص پیدا خواهد کرد.

 

مدیرکل تعاون، کار و رفاه مازندران از کاهش نرخ بیکاری در استان مازندران خبر داد و گفت: بر اساس مرکز آمار نرخ بیکاری در استان مازندران به ۱/۴ درصد نسبت به سال ۹۶ کاهش یافت و همچنین ۰/۳ درصد نرخ مشارکت در استان افزایش پیدا کرده است.تگ:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار