یکشنبه
۲۶ خرداد ۱۳۹۸
کد خبر : 75737
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸؛ ساعت ۴:۴۸
0 views

رئیس اداره کار جویبار:

اشتغالزایی برای ۱۰۰۰ نفر در جویبار

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان جویبار اظهار کرد: براساس پرداخت تسهیلات اشتغال در شهرستان جویبار در مجموع یک هزار و 40 نفر در فرصت‌های شغلی ایجاد شده در این شهرستان مشغول به کار شدند.

به گزارش جویباران، ابوالقاسم ابراهیمی در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان جویبار با بیان اینکه رونق تولید کلید حل بسیاری از مشکلات کشور است گفت: در این راستا شهرستان جویبار تسهیلات بسیار خوبی در اختیار متقاضیان برای رونق تولید و اشتغال زایی پرداخت کرده است.

 

وی بیان کرد: در زمینه طرح اشتغال کارا فراگیر، ۲۶ میلیارد و ۱۳۰ میلیون تومان اعتبار براساس پرونده‌های متقاضیان در نظر گرفته شده ولی تاکنون ۱۲ میلیارد و ۱۳۰ میلیون تومان این تسهیلات پرداخت شده است.

 

رئیس اداره کار جویبار افزود: برای اشتغال روستایی ۶ میلیارد تومان تسهیلات براساس پرونده متقاضیان در نظر گرفته شد که از این مقدار ۴ میلیارد و ۹۶۴ میلیارد تومان آن پرداخت شده است.

 

ابراهیمی با اشاره به اینکه در بخش رونق تولید بهین‌یاب ۱۹ میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان تسهیلات پرداخت شده است گفت: در مجموع در طرح اشتغال ۴۵ میلیارد و ۸۷۹ میلیون تومان تسهیلات پرداخت شده است.

 

وی به میزان اشتغال‌زایی با توجه به طرح‌های ذکر شده در شهرستان جویبار اشاره و عنوان کرد: در مجموع یک هزار و ۴۰ نفر در فرصت‌های شغلی ایجاد شده در شهرستان جویبار مشغول به کار شدند.

 

 تگ:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار