یکشنبه
۲۶ خرداد ۱۳۹۸
کد خبر : 75826
۲ خرداد ۱۳۹۸؛ ساعت ۶:۴۰
0 views

نقش برجسته اوقات فراغت در شکل‌گیری شخصیت دانش‌آموزان

فرماندار شهرستان جویبار بیان کرد: باید برای اوقات فراغت دانش‌آموزان در طول سال برنامه‌ریزی داشته باشیم تا ساختار شخصیتی آنان به صورت صیحیح تشکیل شود.

به گزارش جویباران، سید علی اسد در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان جویبار سه عامل مهم در هدایت تحصیلی اثر گذار دانست و گفت: آنچه مهم است در مناطقی که توسعه نیافته بحث علاقه و ذوق دانش آموز و نیازمند بازنگری ویژه از برون رفت اجبار و اکراه است.

 

وی تصریح کرد: برنامه ریزی برای اوقات فراغت دانش آموزان کاری اثربخش است که باید از قبل برنامه‌ریزی شود.

 

فرماندار جویبار با اشاره به اینکه پیش از آن‌که خانواده‌ها نگران نمرات فرزندان خود باشند باید نگران پرورش آن‌ها باشند اظهار کرد: باید برای اوقات فراغت دانش‌آموزان در طول سال برنامه‌ریزی داشته باشیم تا ساختار شخصیتی آنان به صورت صیحیح تشکیل شود.

 

اسد به تشکیل دو کمیته در شهرستان توسط بخشداران با ترکیبی از ادارات مرتبط جهت برنامه‌ریزی مناسب اوقات فراغت دانش‌آموزان تأکید کرد تا دانش‌آموزان در فصل تابستان آسیب‌پذیری کمتری داشته باشند.

 

موسوی رئیس آموزش متوسطه اول اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران نیز در این جلسه بیان کرد: یکی از راه‌های رفع چالش‌های موجود در مقطع فنی و حرفه‌ای برون سپاری بعضی از فعالیت‌ها است.

 تگ:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار