به گزارش جویباران، سید علی ادیانی در سخنرانی روز قدس با بیان اینکه این روز با ابتکار امام خمینی(ره) و جمهوری اسلامی ایران نام‌گذاری شد گفت: حمایت از قدس ریشه در دکترین قرآن کریم و دکترین سیره نبی اکرم اسلام دارد.

 

وی افزود: ایده امام(ره) ریشه در تفکر قرآنی دارد و بدون تردید این یک الهام الهی است.

 

نماینده مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروز صد کشور دنیا نسبت به اسرائیل اعلام برائت کردند و در کنار این حرکت ایران قرار گرفتند.

 

ادیانی با اشاره به اینکه در این ۴۰ سال آمریکا و صهیونیست ها توطئه های زیادی برای کاهش حمایت ایران از قدس و فلسطین کردند اظهار کرد: طرح معامله قرن آخرین توطئه مثلث شوم آمریکا، صهیونیست ها و سعودی ها برای نابودی مسلمانان فلسطینی‌ها است.

 

وی تأکید کرد: امروز با بیداری مسلمانان و ایجاد حلقه ایمانی جبهه مقاومت، اسلام در مرز اسرائیل در کمین نشسته است.

 

نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: راهپیمایی روز قدس در سراسر دنیا حلقه به هم تنیده ای است که  قدرت اسلام را به رخ جهانیان می‌کشد.

 

ادیانی با بیان اینکه عربده‌های ترامپ ترس را به جان برخی از ترسوی‌های داخلی انداخت خاطرنشان کرد: متأسفانه برخی در بدنه مجلس و دولت و برخی روسوب‌زده‌های فکری تهدید به جنگ ترامپ را باورکردند.

 

وی پاسخ رهبری به تهدیدات آمریکا را قاطعانه دانست و افزود: رهبر معظم رهبر قاطعانه فرمودند که نه جنگ می‌شود نه مذاکره خواهیم کرد و حجت را بر مسئولین تمام کرد.

 

نماینده مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: تهدیدات ترامپ علیه ایران فقط یک جنگ روانی بود ولی حلقه کامل کننده این موضوع ضعف مدیریتی است.

 

ادیانی با بیان اینکه حرکات مشکوکی در کشور و برخی رفتار مجلس و برخی از اعضای دولت را شاهد هستم خاطرنشان کرد: سقوط ارزش پول ملی، ۵ برابر شدن ارز خارجی و افزایش بی سابقه قیمت کالا، انتصاب برخی افراد معلوم الحال در امور مالی و خصوصی سازی‌های مشکوک برخی واحدها دولت‌ها هر فردی مشکوک می‌کند.

 

وی بیان کرد: ولی بدون تردید دلسوزان نظام و انقلاب در حال رصد و در زمان به‌هنگام جلوی این افراد گرفته خواهد شد.

 

نماینده مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: رئیس جمهور کشورمان دارای بیشترین اختیارات در میان روسای جمهوری تاریخ پس از انقلاب است.