یکشنبه
۲۶ خرداد ۱۳۹۸
کد خبر : 75985
۱۰ خرداد ۱۳۹۸؛ ساعت ۳:۰۰
0 views

امام‌جمعه جویبار:

طرح معامله قرن محکوم به شکست است

امام‌جمعه شهرستان جویبار بیان کرد: طرح معامله قرن که با حمایت برخی کشورهای مرتجع عربی و آمریکا و اسرائیل در حال آغاز است پایانش پوچ و جهنم خواهد بود و محکوم به شکست است.

به گزارش جویباران، آیت‌الله محمدتقی نادعلیزاده در خطبه‌های عبادی و سیاسی روز قدس گفت: امروز ده‌ها کشور در سراسر جهان برای آزادسازی بیت المقدس راهپیمایی و انزجار خود را از خباثت‌های صهیونست ها و متحدانش اعلام می‌کنند.

 

وی به معامله قرن اشاره و عنوان کرد: این طرح که با حمایت برخی کشورهای مرتجع عربی و آمریکا و اسرائیل در حال آغاز است پایانش پوچ و جهنم خواهد بود و محکوم به شکست است.

 

امام‌جمعه جویبار افزود: بیش از ۷۰ سال از اشغال فلسطین توسط صهیونیست‌ها می‌گذرد و برخی کشورهای بی‌عرضه عربی فقط تماشاگر بودند و توان مقابله با او را نداشتند و از مسلمانان فلسطینی حمایتی نکردند حالا می‌خواهند در برابر ایران مقتدر و بزرگ بایستند!

 

نادعلیزاده تصریح کرد: باید در برابر یاوه‌گویی های آمریکا ایستاد زیرا اگر عقب نشینی کنیم آن‌ها جلو می آیند و تا نابودی جمهوری اسلامی پیش می روند.

وی افزود: آمریکا به دنبال بهانه است و قدم به قدم با بهانه و اتهام زنی وارد می شود ولی رهبر معظم انقلاب اسلامی و ملت ولایت‌مدار ایران و نیروهای مسلح مقتدر جمهوری اسلامی ایران راه نفوذ آمریکا را سد کردند.

 

 تگ:


نظر شما:

1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
4- لطفا نظر خود را به صورت فارسي تايپ نماييد.
5- نظري که حاوي هر گونه توهين باشد، انتشار داده نمي‌شود.
نام *
ایمیل *

اخرین اخبار