به گزارش جویباران،آیت‌الله محمدتقی نادعلیزاده در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهرستان جویبار با اشاره به فرارسیدن روز اصناف از کسبه و بازاریان خواست تا انصاف را رعایت کنند و در این شرایط سخت با مردمی که شرایط خوبی ندارند همراهی کنند.

 

وی بر مدیریت مصرف آب در فصل تابستان تأکید کرد و افزود: با این همه بارندگی اما برخی از روستاها و کوچه‌های جویبار مشکل آب دارند؛ باید مدیریت آب شرب و کشاورزی در شهرستان به خوبی انجام شود تا مردم کمترین مشکل را داشته باشند.

 

امام‌جمعه جویبار با اشاره به انهدام پهباد آمریکایی توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: انهدام این پهباد خبر خوشحال کننده‌ای بود که فرزندان انقلاب اسلامی به ملت ایران دادند و در مقابل این هشدار را به آمریکا و هر کشور متجاوزی دادند که جمهوری اسلامی ایران در دفاع از حریم کشور با متجاوز سخت‌ترین برخورد را خواهد کرد.

 

نادعلیزاده تأکید کرد: پاسداران جمهوری اسلامی ایران با توکل و ایمان به خداوند متعال و تکیه بر توان داخلی، همانطور که در سقوط این پهباد دیدید که با سامانه پدافند موشکی «سوم خرداد» نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آن را هدف قرار داد و ساقط کرد؛ این یعنی اقتدار، عزت و استقلال جمهوری اسلامی ایران.

 

وی با بیان اینکه آمریکا فقط به دنبال ارعاب است اظهار کرد: آمریکا فقط با ابزار رسانه‌ای و جنگ روانی به دنبال ایجاد ترس در منطقه است و ولی در عمل هیچ کاری از دستشان برنمی‌آید.