به گزارش جویباران، عبدالمهدی حق‌شناس در نشست صمیمی با خبرنگاران شهرستان جویبار گفت: بسیج رسانه آمده تا الگوی معنویت و معرفت رسانه انقلابی را در بین رسانه‌ها ترویج دهد.

 

وی با بیان اینکه اگر رسانه‌ها اصلاح شوند و در مسیر اخلاق‌محوری، انقلاب محوری و اسلام‌محوری حرکت کنند جامعه نیز اصلاح خواهد شد اظهار کرد: این هدف بسیج رسانه است که با ترویج گفتمان انقلاب اسلامی بتواند گام مؤثری را در عرصه رسانه داشته باشد.

 

رئیس سازمان بسیج رسانه مازندران بیان کرد: امروز نقش رسانه‌ها بی‌بدیل و کم‌نظیر است به طوری که امروز اگر کسی رسانه در اختیار داشته باشد می‌تواند جریان‌سازی‌های بزرگی انجام دهد.

 

حق‌شناس با اشاره به اینکه تقابلی با خانه مطبوعات نداریم عنوان کرد: بسیج رسانه در کنار خانه مطبوعات به‌دنبال حمایت از اصحاب رسانه است.

 

وی  با اعلام اینکه قرار است خدماتی با سازو کار به خبرنگاران ارائه دهیم تصریح کرد: اعضای فعال بسیج رسانه که بیمه تأمین اجتماعی دارند می‌توانند از خدمات بیمه تکمیلی بسیج رسانه استفاده کنند و پیگیر هستیم مواردی برای بیمه کردن خبرنگاران در نظر بگیریم.

 

رئیس سازمان بسیج رسانه مازندران با تأکید براینکه رسانه انقلابی از هویت انقلاب اسلامی در عرصه‌های جهانی حمایت می‌کند خاطرنشان کرد: زمانی که رسانه‌های دنیا ما را تخریب می‌کنند باید دفاع کنیم  و باید هویت انقلاب را به اطلاع مردم جهان برسانیم و بسیج رسانه در کنار اصحاب رسانه برای انقلاب کار کند.