به گزارش جویباران، آیت‌الله محمدتقی نادعلیزاده در خطبه‌های سیاسی نمازجمعه این هفته شهرستان جویبار با اشاره به ادعاهای رئیس جمهور آمریکا گفت: ترامپ رئیس جمهوری دمدمی مزاج است و ثباتی در گفتار و رفتار خود ندارد.

 

وی خاطرنشان کرد: پس از سرنگونی پهباد آمریکایی توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ترامپ ابتدا رجزخوانی کرد اما در نهایت هیچ کاری نتواست انجام دهد.

 

امام‌جمعه جویبار به تماس نخست وزیر رژیم صهیونیستی با ترامپ اشاره و تأکید کرد: نخست وزیر رژیم صهیونیستی و سران عربستان و امارات با ترامپ تماس گرفتند که اگر به سرنگونی پهباد آمریکایی واکنش نظامی نشان دهد منطقه به آتش کشیده می‌شود، فلذا همه آنان به قدرت نظامی جمهوری اسلامی ایران واقف هستند و دست ازپا خطا نمی‌کنند.

 

نادعلیزاده بیان کرد: پس از اقدام غیرقانونی انگلیس در توقیف نفتکش ایرانی، دیگر هیچ نفتکشی جرأت عبور از تنگه هرمز را ندارد زیرا از ایران می‌ترسند.

 

وی در بخش دیگری از سخنانش به حمایت امرین به معروف اشاره و تصریح کرد: اگر عده‌ای از جوانان در گوشه‌ای از کشور امربه معروف و نهی ازمنکر می‌کنند باید تشویق و حمایت شوند؛ همچنین باید از نیروی انتظامی در برخورد با بی‌حجابان و هنجارشکنان حمایت کرد.

 

امام‌جمعه جویبار با بیان اینکه با انتخاب حجت‌الاسلام رئیسی به عنوان رئیس قوه قضاییه امیدی در دل ملت ایران به‌وجود آمد اظهار کرد: امیدواریم با اقدامات خوب رئیس جدید قوه قضاییه جلوی فسادهای مالی که فلج کننده اقتصاد کشور است، گرفته شود.