به گزارش جویباران، سید علی اسد در جلسه شورای اداری شهرستان جویبار که به مناسبت سالروز اقامه اولین نمازجمعه کشور در مصلی الغدیر این شهرستان برگزار شد گفت: تأسیس نماز جمعه از میراث ماندگار انقلاب پربرکت اسلامی ایران و امام خمینی(ره) است.

 

وی افزود: مصلی نماز جمعه محلی برای ارتباط بی‌واسطه مدیران با مردم شریف و عزیز است تا بتوانیم در حد توان بخشی از مشکلات آنان را برطرف کنیم.

 

فرماندار جویبار بر کنترل بازار تأکید کرد و گفت: کنترل بازار وظیفه ما مدیران است و با معدود اخلاگران بازار برخورد کنیم.

 

اسد بیان کرد: همه ادارات باید در کنار هم، هم‌گام و همراه هم باشند تا کارها به درستی و تاثیرگذار انجام شود در غیر این صورت کارها ابتر می‌ماند.

 

وی با بیان اینکه دغدغه‌های زیادی در شهرستان جویبار داریم اظهار کرد: تمام چالش‌ها به صورت زنجیره‌ای به هم متصل هستند و اشتغال یکی از مهم‌ترین آن است که فنی‌وحرفه‌ای با آموزش مهارت می‌تواند در اشتغال زایی برجسته و مهم است.

 

آیت الله محمدتقی نادعلیزاده امام جمعه شهرستان جویبار در این جلسه گفت: برگزاری نماز جمعه از برکات انقلاب اسلامی است که باید قدر این فریضه الهی دانست.

 

وی تاکید کرد: امروز بهترین هنر برای یک مدیر راضی نگه داشتن مردم است که نماز جمعه بهترین فرصت برای ارائه خدمت به مردم است.