به گزارش جویباران،علی سلیمانی در نشست خبری با خبرنگاران با تبریک فرارسیدن روز خبرنگار اظهار کرد: خبرنگاران ایرانی هیچ وقت رسالت و اصالت خود را نمی‌فروشند.

 

وی تصریح کرد: در طول یک سال علی‌رغم تمام کمبودهای مالی در بخش ورزش شهرستان که وجود داشت ولی تمام تلاش را برای پیگیری امور ورزش این شهرستان انجام دادیم.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان جویبار به مراحل تکمیل سالن ورزشی پهناب اشاره و عنوان کرد: امسال توانستیم از طریق فروش ۵۰۰ میلیون تومان اوراق سالن پهناب به بهره‌برداری خواهد رسید.

 

سلیمانی با اشاره به واگذاری اماکن ورزشی دولتی نیمه تمام به بخش خصوصی گفت: براساس ماده ۲۷ می‌توانیم اماکن ورزشی دولتی نیمه‌تمام را با حفظ کاربری ورزشی به مدت معین به بخش خصوصی واگذار کنیم.

 

وی تأکید کرد: اولویت اصلی کار در سال گذشته اخذ سند برای زمین‌های ورزشی است که از ۴۳ زمین ورزشی، ۳۷ مورد آن برای ثبت سند در دست اقدام است و ۵ مورد آن در مراجع قضایی و در مرحله صدور حکم است.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان جویبار با بیان اینکه حدود ۴ هزار ورزشکار در این شهرستان در حال فعالیت هستند اظهار کرد: براساس بیمه ورزشی ۳ هزار و ۹۰۰ نفر تحت پوشش بیمه و در حال فعالیت هستند.