به گزارش جویباران،سیما باوندی ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، گفت: شهید رجایی و شهید باهنر در زمره شخصیت‌های مردمی و بی‌تکلف بودند و نگاه متفاوتی به موضوع کار و خدمت به مردم در برهه‌ای حساس از انقلاب اسلامی داشتند.

وی بیان کرد: بهزیستی جویبار نیز همانند سایر دستگاه‌های اجرایی به‌مناسبت هفته دولت و به‌منظور ارائه خدمات بیشتر به مددجویان طرح‌های آماده بهره‌برداری خود را افتتاح خواهد کرد.

رئیس بهزیستی جویبار افتتاح یک واحد مسکن مددجویان تحت پوشش بهزیستی را از جمله پروژه‌های قابل افتتاح عنوان کرد و گفت: این پروژه‌ مسکونی مددجوی  به مساحت۵۰ متر مربع و با اعتبار  ۵۰ میلیون تومان به بهره‌برداری رسید.

باوندی افزود: این مسکن با ۸ میلیون تومان وام بلاعوض و امتیاز رایگان انشعابات آب، برق، گاز و عوارض شهرداری توسط بهزیستی شهرستان جویبار ساخته و تکمیل شد.

وی با بیان این‌که در هفته دولت یک مرکز ترک اعتیاد سرپایی به بهره‌برداری رسید، بیان کرد: مرکز ترک اعتیاد mmt درمان سرپایی با ظرفیت۵۰ نفر توسط بخش خصوصی به بهره‌برداری رسید .

رئیس بهزیستی جویبار در پایان گفت: یک واحد اشتغالزایی بهبودیافته از اعتیاد نیز با تسهیلات ۱۵ میلیون تومانی بهزیستی جویبار به بهره‌برداری رسید.