به گزارش جویباران،سرهنگ عسگر مجیدی در آیین تجلیل از برگزیدگان نهمین جشنواره مالک اشتر در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان جویبار گفت: برگزیدگان این جشنواره افرادی هستند که مأموریت‌های سپاه و منویات مقام معظم رهبری را به بهترین وجه انجام می‌دهند.

 

وی با بیان اینکه انقلاب‌های مختلفی در جهان رقم خورده است اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران تنها انقلابی بوده است که توانسته گفتمان خود را به نقاط جهان صادر و جایگاهی پیدا کند و تغییراتی را در نظام جهانی ایجاد کرد.

 

معاون اجرایی سپاه کربلا مازندران تصریح کرد: از جمله دستاوردهای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی این بود که امروز جمهوری اسلامی ایران به چنان قدرتی دست یافته که دشمن به دنبال کاهش نفوذ ایران در منطقه است که این موضوع قبل انقلاب به نحوی دیگر بود.

 

مجیدی افزود: دشمن امروز به تنهایی جرأت نمی‌کند در برابر جمهوری اسلامی ایران بایستد و با ائتلاف به دنبال مقابله با ایران است که این اقتدار و قدرت نظام مقدس ایران به برکت مقاومت و مجاهدت‌های انقلاب اسلامی و دوران جنگ تحمیلی است.

 

وی خاطرنشان کرد: نقش ایران در منطقه بسیار تعیین کننده است و اگر بخواهند این نقش را نادیده بگیرند قطعاً شکست خواهند خورد.

 

معاون اجرایی سپاه کربلا مازندران به گام دوم انقلاب اشاره و عنوان کرد: مقام معظم رهبری گام دوم انقلاب را در سه کلمه خلاصه کرده که عبارتند از خودسازی، جامعه پردازی و تمدن سازی است.

 

اجرای ۸۰۰ عنوان برنامه بسیج در سطح محلات و روستاها در جویبار  

سرهنگ مهرداد بابایی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان جویبار در این جشنواره گفت: برای اینکه بهترین مدافع برای انقلاب اسلامی باشیم باید نقش خود را به خوبی بشناسیم و به آن عمل کنیم.

 

وی با بیان اینکه شهرستان جویبار بیش از ۷۷ هزار نفر جمعیت دارد افزود: از این تعداد ۴۰ هزار و ۲۹ نفر عضو بسیج مستضعفین شهرستان جویبار هستند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار با اشاره به اینکه در سال گذشته ۲۲۸ عنوان برنامه ابلاغ شد بیان کرد: با توجه به برنامه های ابلاغی بیش از   ۸۰۰عنوان برنامه در سطح محلات و روستاها در شهرستان جویبار اجرا شد.

 

بابایی اظهار کرد: ۱۳۸ پایگاه مقاومت بسیج در شهرستان جویبار فعال هستند که فرماندهان و بسیجیان با انگیزه دینی، روحیه انقلابی و نگاه جهادی با کمترین توقع مأموریت‌های بسیج را دنبال می‌کنند.