به گزارش جویباران،سهیل صالحی مسئول نظارت و ارزیابی و کاربر ارشد سامانه خادمیاری استان مازندران  در خصوص برگزاری جلسه به صورت ماهی یکبار،  تشکیل صندوق حمایتی برای کمک به نیازمندان در بخش های مختلف از جمله تهیه سبد کالا، کمک به بیماران، کمک جهیزیه، تهیه لوازم التحریر و کمک به دانش آموزان، کمک در امر ساخت و ساز و یا تعمیرات و سایر موارد، تشکیل کلاس های آموزش قرآن در بخش تجوید، مفاهیم، روخوانی و روانخوانی، برگزاری کلاس های قرائت تقلیدی به سبک قاریان ممتاز بین المللی، حفظ عمومی ویژه قرآن نکاتی را بیان کرد.

وی همچنین به لزوم بازدید از خانواده های محروم و همدردی با آنان و دادن روحیه به نیازمندان اشاره کرد و گفت: این امر در جهت ترویج سیره رضوی صورت می‌گیرد.

این کاربر ارشد سامانه  موضوع حرم شناسی از بدو ورود و انجام امور اداری، انتخاب عرصه و مصداق خدمتی، انتخاب آموزش و آزمون در سامانه، ثبت و گزارش نویسی خدمت، نحوه شرکت در جشنواره خدمت، فعال شدن کشیک حرم مطهر خادمیار و مقررات خدمت در حرم مطهر، اهمیت مراجعه خادمیار به کانون های خادمیاری محلی به منظور خدمت به محرومین، ضرورت حرم شناسی را به خادمیاران آموزش داد و در پایان جلسه به پرسش خادمیاران رضوی در مورد سامانه خدمت توضیحاتی ارائه کرد.

در این جلسه قاسم شیرخانی، مسئول کانون خادمیاری مرکزی شهرستان جویبار ضمن خیرمقدم گویی، به وظایف خادمیاران رضوی اشاره کرد و گفت: خادمیاران رضوی باید در طول هفته شش ساعت با کانون محل خدمت خود و در جهت رفع محرومیت زدایی و کمک به محرومان خدمت نمایند.

وی با اشاره به فرارسیدن ماه محرم افزود: خادمیاران با تلاش و کوشش در کانون های محلی باید فرهنگ و اخلاق رضوی و سیره ائمه اطهار(ع) را در سطح جامعه نشر دهند.

گفتنی است جلسه ماهانه کانون خادمیاری محلی لاریم، زرین کلا و مشک آباد کانون مرکزی آستان قدس رضوی در شهرستان جویبار توسط مسئول نظارت و ارزیابی و کاربر ارشد سامانه خادمیاری و با حضور خادمیاران محلی در حسینیه اعظم لاریم برگزار شد.