به گزارش جویباران، آیت‌الله محمدتقی نادعلیزاده در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهرستان جویبار با تبریک هفته دولت، زندگی شهیدان رجایی و باهنر را یک الگوتمام عیار برای تمام مدیران دانست و گفت: سیره و شیوه شهیدان رجایی و باهنر الگوی مدیریتی موفق برای خدمت‌رسانی جهادی در کشور است.

 

وی افزود: پاکی، صداقت، مردمی‌بودن و خدمت بی‌منت در ریاست جمهوری شهید رجایی و نخست وزیری شهید باهنر راه را برای سیاست‌مداران مشخص کرد که هم می‌شود سیاست‌مدار بود و هم پاکی، صداقت و خدمت بی‌منت را پیشه کرد.

 

امام‌جمعه جویبار بیان کرد: در هفته دولت افتتاحیه‌های زیادی در شهرستان داشتیم ولی مطالبات مردم بیش از این است و همه مسئولین باید تلاش کنیم تا مردم شریف جویبار به حقوق خود دست پیدا کنند.

 

نادعلیزاده به فرارسیدن ماه محرم و حفظ عفاف و حجاب دراین ماه اشاره و عنوان کرد: عده‌ای معلوم الحال در ایام محرم با وضعیت پوشش و آرایش‌های نامتعارف وارد مراسم عزاداری می‌شوند که از همه خانواده‌ها و نیروی انتظامی می‌خواهیم با این هنجارشکنان برخورد کند و شأن عزادارای اباعبدالله در این ماه حفظ شود.

 

وی با بیان اینکه الان زمان مذاکره نیست خاطرنشان کرد: ما با آمریکا مذاکره نمی‌کنیم زیرا کارنامه این کشور در برابر جمهوری اسلامی ایران سیاه است و تحریم‌های آمریکا به نهایت خود رسیده و دیگر اثرگذار نیست.

 

امام‌جمعه جویبار تصریح کرد: امروز به جایگاهی از قدرت و اقتدار در منطقه رسیده است که کشورهای مرتجع عربی و حتی کشورهای غربی جرأت حرف زدن علیه ایران را ندارند.