به گزارش جویباران، حدود یک ماه از استیضاح و عزل علی یاری شهردار سابق شهر جویبار می‌گذرد. وی پیش از برگزاری جلسه استیضاحش طی مصاحبه‌ای با یک روزنامه مدعی افشای فساد برخی از افراد شد.

وی در این مصاحبه ادعا کرد که « متأسفانه برخی از دوستان امتیازات خاصی می‌خواهند که اگر کارد به استخوان من برسد تمامی موارد فساد را با دلیل و مدرک و برهان برای مردم در نشستی رسانه‌ای بر سرمزار شهدا افشا می‌کنم.»

 

شهردار سابق جویبار همچنین در این خبر تأکید کرد « معتقدیم فساد باید ریشه‌کن شود دست همه را کوتاه می‌کنیم جویبار را تبدیل به جهنم مفسدین و دلالان اقتصادی می‌کنیم.»

 

اما تاکنون که یک ماه از این موضوع می‌گذرد هنوز حرفی از این موضوع از سوی یاری بیان‌نشده است و همچنان اصحاب رسانه و خبرنگار منتظر این افشاگری هستند. در این میان کاربران شبکه‌های اجتماعی نسبت به این سکوت واکنش نشان داده و با هشتک (#مردم_جویبار_منتظر_شفافیت) هستند خواستار افشای فسادها از سوی شهردار سابق جویبار شدند.

 

 

علی یاری شهردار سابق جویبار طی گفت‌وگویی با خبرنگار جویباران در این باره گفت: فعلاً به دنبال آرامش در شهر هستم و آنجایی که نیاز بود مطالب را گفتم و شاید مابقی را نیز زمان مشخص می‌کند.

وی با بیان اینکه نمی‌خواهم به حاشیه‌ها دامن بزنم افزود: اولویت من اکنون مشخص شدن تکلیف شهرداری است، قرار نیست تا ابد یک شخص شهردار باشد بلکه مهم شهر است.

 

شهردار سابق جویبار تصریح کرد: پس از مشخص شدن شهردار برخی از موضوعات مثل مجتمع یاقوت، خانه تاریخی تقوایی، اوراق، وام جمعه بازار را به صورت جداگانه توضیح خواهم داد.

در نهایت اینکه با بازگو شدن این مسئله سؤالات زیادی در افکار عمومی ایجاد شده که منتظر پاسخ صحیح و منطقی به آن هستند.