به گزارش جویباران، میرامید هادیانی در مجمع بسیجیان شهرستان جویبار به شناختن بُعد نورانی واقعه کربلا اشاره و عنوان کرد: واقعه کربلا یک بخش ظلمانی(یزید) و یک بخش نورانی(امام حسین(ع)) دارد که متأسفانه ما فقط به بخش ظلمانی تأکید کردیم ولی بُعد نورانی که شامل هدف و راه امام(ع) را نشناختیم و اثرات آن را در زندگی شخصی و جامعه می‌بینیم.

 

وی با بیان اینکه امروز تفکرنئولیبرالی در جامعه حاکم است گفت: تفکری که در آن تمام مشکلات را به مذاکره با آمریکا پیوند دادند و این از کوتاهی و غفلت ما است.

 

رئیس مجمع عالی بسیج مازندران با اشاره به اینکه امروز به صورت ویژه به حضور بسیجیان در عرصه‌های مختلف نیاز داریم تأکید کرد: بیانیه گام دوم انقلاب تکلیف همه را مشخص کرد و قرار بر این نیست که ما در کار دستگاه‌های اجرایی دخالت کنیم بلکه می‌خواهیم کمک کار آن‌ها باشیم.

 

هادیانی عنوان کرد: هرکسی می‌تواند در مسیر تحقق منویات مقام معظم رهبری کار کند شرایط برای او فراهم است.

 

وی یکی از وظایف بسیج را مطالبه‌گری دانست و افزود: بسیجیان باید با تکیه بر علم و پژوهش تمام مسائل و حل آن را دنبال کنند.

 

سید جواد حسینیان جانشین ناحیه مقاومت بسیج شهرستان جویبار با بیان اینکه در مجمع شهرستان در قدم اول سعی کردیم تغییر و تحولی چشمگیری ایجاد کنیم گفت: با توجه به سخنان مقام معظم رهبری در امر جوانگرایی، سعی کردیم از نخبگان علمی جوان شهرستان در کارگروه‌های هفتگانه بسیج بهره بگیریم و در کنار آن از تجربیات پیشکسوتان استفاده کنیم.

 

وی افزود: امیدواریم تا دی ماه سال جاری اولین خروجی مجمع بسیج شهرستان را داشته باشیم.

 

جانشین ناحیه مقاومت بسیج جویبار با اشاره به اینکه گاهاً کارگروه‌ها به دلیل مصوبات متعدد خروجی لازم نداشتند عنوان کرد: براین اساس اعلام کردیم هر کارگروه یک موضوع محوری را مشخص کند تا به کمک مردم شریف شهرستان بیاید.