به گزارش جویباران، همت محمدنژاد نیز در دیدار با کارکنان شهرداری شهر جویبار ضمن تشکر از اعتماد شورای اسلامی شهر جویبار اظهارکرد: با همراهی شورا، مجموعه همکاران شهرداری و سایر دستگاه‌های اجرایی و هم‌دلی و اتحاد شهروندان، انشاله بتوانیم اقدامات مثبت و سازنده‌ای در سطح شهر جویبار انجام دهیم تا شهر جویبار به جایگاه اصلی خود دست یابد.

 

وی افزود: پاسخگویی مناسب و در شأن شهروندان و همچنین سلامت در روابط اداری از جمله مواردی است که سر لوحه کارها در این مجموعه قرار خواهد گرفت.

 

شهردار شهر جویبار با تأکید بر اینکه نظرات و پیشنهادات را با جان و دل پذیرا هستم اظهار کرد: در راستای رفع موانع و تنگناهای موجود و دستیابی به توسعه پایدار شهری، تمامی نظرات و پیشنهادات را دریافت خواهم کرد و امیدواریم بتوانم به شکلی فعالیت کنم که مردم  شهرجویبار از آن راضی و خشنود باشند.

 

محمدنژاددر پایان گفت: ابراز لطف و پیام‌های محبت‌آمیز مدیران، مسئولان، آشنایان و دوستان سبب دلگرمی می‌شود و از همه این عزیزان تشکر و قدردانی می‌کنم اما انتظار دارم به جهت صرفه‌جویی و پرهیز از هرگونه هزینه‌های غیر ضرور و اتلاف منابع، از نصب و درج هرگونه پیام تبریک به صورت بنر تبلیغاتی یا آگهی اجتناب شود و هزینه های آن صرف امور خیریه شود.

 

محمد فقیه رئیس شورای اسلامی شهر جویبار در این مراسمبا اشاره به مشکلات  و موانع موجود در  توسعه شهر جویبار بیان کرد: شهردار جدید جویبار باید با تعامل با سایر ادارات، دستگاه‌های اجرایی و همچنین استفاده از مشاورین و متخصصین بومی در مسیر رفع و پیگیری مشکلات شهری تلاش کند.

 

وی قانون‌گرایی در شهرداری را یکی از عوامل موثر بر ترویج شهروندمداری دانست و افزود: حفظ حرمت و جایگاه قانون از جمله وظایف شهرداری است و شهردار و همکاران ما در مجموعه شهرداری با رعایت قوانین، باید در مسیر خدمت‌رسانی هر چه مطلوب‌تر و شایسته‌تر به شهروندان جویبار گام بردارند که این راه مورد حمایت همه جانبه شورای اسلامی خواهد بود.

 

شیداله آقایی سرپرست سابق شهرداری جویبار گفت: در این مدت تعامل خوبی با شهروندان داشتیم و سعی کردیم طی مدت دو ماه از حضورم به نحو احسن امورات شهرداری را با کمک همکاران پیش ببریم و از این پس نیز با همکاری مجموعه شهرداری و شورای شهر با تمام قوا در کنار شهردار جدید خواهیم بود تا شهر در مسیر توسعه گام بردارد.

 

گفتنی است در این مراسم رئیس شورای اسلامی شهر جویبار از زحمات شیداله ‌آقایی سرپرست سابق شهرداری تقدیر و تشکر کرد و ضمن ابلاغ حکم انتصاب همت محمدنژاد به‌عنوان شهردار جدید شهر جویبار  توفیق خدمت‌رسانی هر چه شایسته‌تر به شهروندان جویبار را برای وی خواستار شد.

 

لازم به‌ذکر است مراسم معارفه رسمی شهردار جویبار روز چهارشنبه هفته آینده با حضور مسئولین برگزار خواهد شد.