به گزارش جویباران،همت محمدنژاد در آیین معارفه و تودیع شهردار جویبار بیان کرد: در شهرداری هم می‌توان کار کرد و هم شرایط کار در شهرداری بسیار سخت است که امیدوارم با مشارکت و مردم و همراهی شورای اسلامی شهر جویبار می‌توانیم کارهای بزرگی انجام دهیم.

 

وی تأکید کرد: به مردم شریف جویبار قول می‌دهم به صورت تمام وقت و با تمام ظرفیت در خدمت شهروندان جویباری و انجام امور شهری باشم.

 

شهردار جویبار خاطرنشان کرد: شهرداری جویبار را با ۱۷میلیارد تومان بدهی تحویل گرفتم و در پایان کار نیز گزارش کار خواهم داد.

 

محمدنژادگفت: به زودی فراخوانی برای اصلاح هندسی میدان کشتی و میدان امام(ره) و إلمان سازی آن خواهیم داد زیرا اگر بتوانیم إلمان‌سازی خوبی در سطح شهر ایجاد شود به جذب توریست کمک خواهد کرد.

 

وی از تکمیل موزه کشتی تا پایان عمر مدیریتی خود در شهرداری جویبار خبر داد و افزود: با قدرت می‌گویم تا پایان دوره مدیریتی خود در شهرداری جویبار موزه کشتی را تحویل مردم خواهم داد.

 

شهردار جویبار به نحوه مدیریت جمعه بازار اشاره و عنوان کرد: جمعه بازار جویبار که ظرفیت بسیار مناسبی برای جذب گردشگر و مسئله اقتصادی است به صورت سنتی اداره می‌شود که نه تنها سودآور نیست بلکه به یک تهدید بهداشتی، امنیتی شده است که باید این تهدید به فرصت تبدیل شود.

 

محمدنژاد با بیان اینکه از انتقاد سازنده استقبال می‌کنم گفت: نقد منصفانه را می‌پذیرم ولی تخریب منجر به تضعیف انگیزه می‌شود فلذا از رسانه‌ها می‌خواهم به ما در توسعه شهر کمک کنند.

 

وی خواهرخواهندگی شهر جویبار با یکی از شهرهای دنیا و ارتقای درجه شهرداری یکی دیگر از برنامه‌های خود اعلام کرد.

 

مردم، اقتصاد و محیط زیست سه محور توسعه پایدار جویبار

سید محمد محمدی تاکامی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری در این آیین با بیان اینکه باید برای توسعه شهر جویبار نیاز به برنامه و افق چشم‌انداز است گفت: با توجه به ظرفیت‌های موجود شهرداری جویبار باید به دنبال جذب سرمایگذار باشد تا موجب رونق تولید، اشتغال‌زایی و توسعه پایدار شهر شود.

 

وی با تأکید بر توسعه پایدار شهر جویبار اظهار کرد: برای اینکه شهرداری به توسعه برسد باید سه محور مردم، اقتصاد و محیط زیست مورد توجه قرار دهد.