به گزارش جویباران، آیت‌الله محمدتقی نادعیزاده در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان جویبار با اشاره به فرا رسیدن هفته دفاع مقدس اظهار کرد: حتی یک ساعت از جنگ علیه جبهه باطل پشیمان نیستیم.

وی افزود: عزت، اقتدار و استقلال امروز جمهوری اسلامی ایران مرهون خون شهدا است.

امام‌جمعه جویبار با بیان اینکه نامگذاری خیابان و کوچه ها به نام شهدا یک افتخار است تصریح کرد: عده‌ای روشنفکر و کج فهم نام شهید را همراه با غم و خشونت می دانند در حالی که شهدا برکت این کشور هستند و نام‌گذاری خیابان ها و کوچه ها به نام شهدا یک افتخار است.

نادعیزاده خاطرنشان کرد: اروپا و آمریکا هم کاسه هستند و دعوت به مذاکره آنان مَکر سیاسی است زیرا در طول این یک سال اروپا هیچ اقدام قابل قبولی در جهت حفظ برجام نکرد.

وی با تأکید بر اینکه قاطعانه جواب هر تجاوزی را خواهیم داد گفت: هرکسی بخواهد امنیت کشور ما را به خطر بیاندازد قاطعانه پاسخ خواهیم داد و اعلام هم می‌کنیم و ترسی از کسی نداریم.

امام‌جمعه جویبار تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران را بی اثر دانست و افزود: این اقدامات تلاش مذبوحانه آمریکا در دشمنی با نظام اسلامی ایران است.

نادعیزاده از اقدامات رئیس قوه قضائیه در برخورد با فساد تشکر کرد و گفت: اقدامات قوه‌قضائیه در دل مردم امیدی ایجاد کرد و خواست مردم نیز برخورد با فساد بدون خط قرمز است.