به گزارش جویباران،همت محمدنژاد در نشست هم‌اندیشی با خبرنگاران و اصحاب رسانه با بیان اینکه از همه ظرفیت‌ها برای توسعه شهر بهره خواهیم برد اظهار کرد: باید برای توسعه و آبادانی شهر از همه پتانسیل‌ها و ظرفیت‌ها شهر استفاده کنیم و شهرداری یا شورا به تنهایی نمی‌تواند تحولی را ایجاد کند.

 

وی با اشاره به اینکه شهرداری جویبار را با ۱۷ میلیارد تومان بدهی تحویل گرفتم بیان کرد: شهرداری شهر جویبار را با ۱۷ میلیارد تومان بدهی و حقوق ماهیانه ۱ میلیارد و ۵۰ میلیونی تومانی تحویل گرفتم و تاکنون که شش ماه از سال گذشته فقط ۸ میلیارد تومان درآمد شهرداری محقق شده است.

 

شهردار جویبار از ساخت مجتمع فرهنگی و تفریحی در جویبار اشاره و عنوان کرد: قول دریافت تسهیلات برای ساخت مجمتع فرهنگی، هنری، ورزشی و تفریحی گرفته‌ایم و در حال پیگیری ساخت این مجموعه در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۲۰۰ متر با معماری سنتی ایرانی و مدرن هستیم.

 

محمدنژاد تصریح کرد: با ساخت این مجموعه هم به دنبال درآمد پایدار و هم رضایت شهروندان جویباری هستیم.

 

وی به سند طرح سالم‌سازی چپکرود اشاره و بیان کرد: زمین ۱۱ هکتاری طرح سالم‌سازی چپکرود فاقد سند است که پروسه قانونی آن در حال طی شدن است و احتمالاً تا یکسال آینده سنددار خواهد شد.

 

شهرداری جویبار همچنین از قرارداد ۹۰۰ میلیون تومانی برای آسفالت خیابان و معابر شهر جویبار خبر داد و گفت: وضعیت آسفالت شهر جویبار مطلوب نیست و به زودی قراردادی به ارزش ۹۰۰ میلیون تومان برای آسفالت شهر جویبار منعقد خواهد شد.

 

محمدنژاد به نقش المان سازی در افزایش زیبایی و جذب گردشگر تأکید کرد و افزود: دو المان جدید در دو میدان امام(ره) و میدان کشتی ساخته خواهد شد.

 

وی تصریح کرد: ساماندهی جمعه بازار و ایجاد بازارچه سنتی یکی دیگر از اقدامات ما در شهر جویبار خواهد بود.

 

شهردار جویبار خاطرنشان کرد: مردم به آینده شهر جویبار امیدوار باشند و تمام توان برای آبادانی شهر جویبار تلاش خواهیم کرد.

 

محمدنژاد با بیان اینکه به رسانه‌های باج‌گیر، باجی نخواهد داد گفت: با رسانه‌های صادق و دلسوز مردم همکاری خواهم کرد و با آغوش باز از نقد سازنده استقبال می‌کنم اما به رسانه‌های باج‌گیر، باجی نخواهم داد.

 

وی به تکمیل موزه کشتی تا پایان دوره مدیریتی خود در شهرداری جویبار اشاره و عنوان کرد: با قدرت می‌گویم تا پایان دوره مدیریتی خود در شهرداری جویبار موزه کشتی را تحویل مردم خواهم داد.

 

شهردار جویبار اعلام کرد: طی دو هفته آینده همایش نخبگان و سرمایگذاران جویباری که در سراسر کشور حضور دارند در شهرستان جویبار برگزار می‌شود.