به گزارش جویباران، حجت‌الاسلام محمداسماعیل قلی‌پور در یادواره شهدای حیدرآباد شهرستان جویبار با بیان اینکه امروز باید راه شیطان را هم بست و هم شناخت گفت: باید در گفتار و رفتار صادق باشیم و آن چیزی که می‌گوییم عمل کنیم.

 

وی بااشاره به اینکه مطالبات رهبری باید در صدر مطالبات ما قرار بگیرد اظهار کرد: اگر مسئولین و نمایندگان می‌توانند در عمل به منویات و سفارشات مقام معظم رهبری به خود نمره قبولی دهند؟ خیر. بسیاری مردود می‌شوند.

 

امام جمعه بابلسر خاطرنشان کرد: در عرصه نظامی که گوش به فرمان فرمانده معظم کل قوا بودیم عمل کردیم به عنوان یک کشور قدرتمند شناخته می‌شویم.

 

قلی‌پور تصریح کرد: انهدام پهپاد آمریکایی در ارتفاع ۷۰ هزار پا توسط نیروهای انقلابی سپاه پاسداران اقتدار و هوشیاری جمهوری اسلامی ایران به دشمنان گوشزد کرد.

 

وی افزود: امروز مردم از لحاظ اقتصادی در وضعیت سختی به سر می‌برند زیرا سخنان رهبری درباره مبارزه بافساد، نظارت و اقتصاد مقاومتی بر زمین ماند.

 

امام‌جمعه جویبار با بیان اینکه انتخابات مجلس نزدیک است و باید دید وعده نمایندگان عملی شد و با مردم صادق بودند یا دروغ گفتند.

 

قلی‌پور بیان کرد: نباید میراث‌خوار شهدا بلکه میراث‌دار باشیم.

 

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور عنوان کرد: تحریم‌های دشمن، بی‌تدبیری برخی از مسئولین، خود مردم _ یعنی راحت گران‌فروشی می‌کنند و یا در مصرف انصاف را رعایت نمی‌کنیم_ از جمله دلایل مشکلات اقتصادی کشور است.