به گزارش جویباران،آیت‌الله مرتضی مقتدایی در جلسه شورای اداری شهرستان جویبار با بیان اینکه وحدت رمز پیروزی انقلاب اسلامی بود اظهار کرد: اینکه این نظام با توجه به تمام مخالفت‌ها و جنایت‌های رژیم طاغوت توانست پیروز شود چیز جز وحدت امت اسلامی نبود.

 

وی با اشاره به اینکه با وحدت می‌توان این نظام را در آینده حفظ کرد گفت:وظیفه مسئولین، روحانیون و ائمه جماعت این است که از برکات و نتایج وحدت با مردم صحبت کنند.

 

قائم مقام جامعه مدرسین حوزه علمیه بر آیه قرآن « وَاعتَصِموا بِحَبلِ اللَّهِ جَمیعًا» تأکید و عنوان کرد: باید قرآن کریم محور امت اسلامی باشد و براساس مبانی قرآنی روش زندگی و کار بیاموزیم.

 

آیت‌الله مقتدایی با بیان اینکه باید از پراکندگی و تفرقه پرهیز کنیم گفت: اگر تقوا در بین انسان‌ها ایجاد شود عوامل تفرقه که حب دنیا و جا و مقام است از بین می‌رود و می‌توانیم وحدت داشته باشیم.

 

وی با اشاره به اینکه انسجام و وحدت در بین مردم ایران وجود دارد اظهار کرد: در همه صحنه‌های حساس کشور مردم پای نظام و رهبری ایستادند و با انسجام و وحدت، توطئه دشمنان را خنثی کردند.

 

قائم مقام جامعه مدرسین حوزه علمیه با تأکید بر اینکه این نظام مورد تأیید خداوند است بیان کرد: دشمن در طول این چهل سال هر روز توطئه کردند و هر روز وعده می‌دادند این نظام سقوط می‌کند ولی با عنایت خداوند و رهبری حکیمانه راه به جایی نبردند فلذا مطمئن باشید این نظام مورد تأیید خداوند است.