به گزارش جویباران،آیت‌الله محمدتقی نادعلیزاده در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان جویبار با اشاره به حوادث اخیر بیان کرد: پس از سهمیه‌بندی بنزین عده‌ای که از مردم نبودند و از سوی عربستان سعودی، آمریکا و صهیونیست‌ها اجیر شده بودند دست به اقدامات خرابکارانه زدند و اموال عمومی را تخریب و حافظان امنیت را شهید کردند.

وی خط قرمز کشور را حفظ امنیت دانست و تصریح کرد: مردم ایران بصیرت دارند و در طول این ۴۰ سال با نقشه‌های دشمن آشنا هستند و در کنار نظام و رهبری ایستاده‌اند.

امام‌جمعه جویبار با بیان اینکه مسئولین باید به مطالبات به حق مردم توجه کنند گفت: از برخی‌ها گلایه‌مندیم و هم مطالبه داریم و انتظار داریم خواسته‌ها و مطالبات مردم برآورده شود و نباید گرانی بنزین به سایر کالاها سرایت کند.

نادعلیزاده خاطرنشان کرد: بازرسی‌ها نباید مختص به یک هفته یا یک ماه باشد بلکه باید این بازرسی‌ها و نظارت‌ها در تمام طول سال وجود داشته باشد و از سوی دیگر باید درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین را برای مردم شفاف کند و محل هزینه آن را بیان کند.

وی بااشاره اینکه مردم به خوبی صف خود را از آشوبگران جدا کردند اظهار کرد: مردم در حوادث اخیر فریب اغتشاشگران را نخوردند و صف خود را از آنان جدا کردند.

امام‌جمعه شهرستان جویبار در پایان از مردم برای حضور در راهپیمایی روز یکشنبه برای محکومیت اقدامات خرابکارانه اغتشاشگران در حوادث روزهای اخیر دعوت کرد.