به گزارش جویباران، مهرداد بابایی در سخنرانی بین دونماز جمعه شهرستان جویبار با بیان اینکه بسیج در طول ۴۰ سال پس از انقلاب اسلامی حضور آگاهانه و با بصیرت داشته است گفت: بسیج در طول این چهل سال ضمن حضور آگاهانه و با بصیرت؛ خدمت خالصانه و صادقانه را سرلوحه کار خود قرار داده است.

وی به نقش برجسته بسیج در دوران دفاع مقدس اشاره و عنوان کرد: بسیج به عنوان نیروی گوش به فرمان ولایت فقیه در دوران دفاع مقدس نیز گرانبهاترین سرمایه خود را فدای انقلاب و کشور کردند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار تصریح کرد: بسیج در اولین عرصه و آزمون حضور در دوران دفاع مقدس چنان حماسه‌ای آفرید که تقدیر ویژه امام(ره) را در پی داشت.

بابایی خاطرنشان کرد: پس از دوران دفاع مقدس هرجایی که کشور نیازمند حضور بسیج بود، بسیج آگاهانه و به هنگام حضور و نقش تعیین کننده داشت.

وی با اشاره به نقش بسیج در خاموش کردن فتنه‌های داخلی گفت: در فتنه‌های سال ۷۸،۸۸،۹۶ و حوادث روزهای اخیر حضور شجاعانه و فداکارانه بسیج بود که نقشه دشمنان را خنثی کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج جویبار بیان کرد: امروز بسیج به عنوان بسیج جهان اسلام و الگوی موفق، کمربندی مستحکم تحت محور مقاومت در برابر استکبار جهانی ایستاده است.

بابایی با بیان اینکه دشمن از بسیج عصبانی است اظهار کرد: بسیج یک تفکر و حضور در بسیج یک افتخار است و لذا تفکر بسیجی که در آحاد ملت نهادینه شده است در هر لباس و منصبی  بسیجی شناخته می‌شود.

وی تأکید کرد: تفکر بسیجی مختص به سن خاصی نیست به طوری که امروز در تمام اقشار و سنین شاهد حضور بسیجیانی هستیم که مشتاقانه آماده خدمت و گوش به فرمان رهبر خود هستند.